Asistent manažéra - IT technik, správca údržby budovy a zariadení

eliastech s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Termín nástupu
ihneď
1 068 - 1 518 EUR/mesiacVariabilné časti mzdy: - mesačný dochádzkový bonus 50,-€ - ročné navyšovanie mzdy (počas prvých 4 rokov), - ročný dochádzkový bonus do výšky 300 €, - narodeninový bonus 30,-€, - bonusu za odbornú spôsobilosť podľa §23 vyhlášky č. 508/2009Z.z. v hodnote 400,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalovanie hardware, uvádzanie do prevádzky
- inštalovanie základného systémového a programového vybavenia
- vedenie operatívnej-technickej dokumentácie
- inštalácia sieťového software
- údržba, správa koncových zariadení
- inštalácia a reinštalácia operačných systémov a ovládačov osobných počítačov, notebookov, serverov, tlačiarní a priemyselných tlačiarní
- správa servera
- správa prístupového a zabezpečovacieho systému PARADOX
- správa dochádzkového servera BIOMETRIC
- správa programového systému HELIOS
- správa kamerového systému
- aktualizácia webovej stránky, správa mailov
- udržiavanie budovy, objektov a zariadení – elektrika, transformátor, plynová kotolňa, chladiaca veža, klimatizácia, tlakové nádoby, zdvíhacie zariadenia, žeriavy v prevádzkyschopnom stave a oprava drobných porúch na zariadeniach vymenovaných v bode vyššie,
- zabezpečenie odborného servisu na základe zmlúv s externými spoločnosťami, prípadne výber nových dodávateľov služieb
- zabezpečenie revízií a prehliadok v zmysle platných právnych predpisov a nariadení pre
budovu vrátane zariadenia (elektrické zariadenia, plynové zariadenia, tlakové zariadenia, komíny, stroje)

- stravné lístky v hodnote 5,10 €,
- rekreačný príspevok,
- darček pre zamestnanca k Vianociam
- mobilný telefón

V prípade záujmu o pozíciu nám zašlite svoj životopis na mail: [email protected]

Ďakujeme všetkým záujemcov, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
XHTML - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

aktívny vodič - skupina B
osvedčenie o odbornej spôsobilosti (v zmysle §23 a §24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.)

Spoločnosť eliastech s.r.o. je výrobná spoločnosť v automobilovom priemysle. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4502016  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 068 EUR/mesiac