Skladový operátor - manipulant

eliastech s.r.o.

Miesto práce
SNP 2113, Krásno nad Kysucou
Termín nástupu
ihneď
762 - 948 EUR/mesiac- výrobný a dochádzkový bonus do výšky 110,- € - mesačný príplatok za licenciu na vysokozdvižný vozík 30,- € - štvrťročný dochádzkový bonus do výšky 100,- € - ročný dochádzkový bonus do výšky 300€ - bonus za prácu nadčas počas týždňa aj za prácu v sobotu - narodeninový bonus - ročné navyšovanie mzdy (počas prvých 4 rokov) - darček pre zamestnanca k Vianociam - rekreačný príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie plynulého príjmu, kontroly a označovania tovaru, vedenia skladovej evidencie
• manipulácia s tovarom, jeho expedícia
• zabezpečovanie plynulej vykládky a nakládky materiálu
• dohľad nad zverenou technikou (VZV)
• zodpovednosť za uskladnenie hotových výrobkov a polotovarov v sklade
• zodpovednosť za tok materiálu, jeho príjem a distribúciu do výroby

Oprávnenie viesť vysokozdvižný vozík je výhodou, avšak nie podmienkou. Výška mzdy závisí od schopností a skúseností uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v uvedenom odbore je výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizovanie a plánovanie práce
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita

Spoločnosť eliastech s.r.o. je výrobná spoločnosť v automobilovom priemysle. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4362166  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac