Administratívny zamestnanec - IT technik

eliastech s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacV prípade skúseného uchádzača je možnosť dohodnúť lepšie platové podmienky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaisťovanie fungovania ucelených častí hardware a ich inštalácia
- zaisťovanie servisu vybraného okruhu hardware
- inštalovanie hardware, uvádzanie do prevádzky
- inštalovanie základného systémového a programového vybavenia
- vedenie operatívnej-technickej dokumentácie
- uskutočňovanie diagnostiky počítačov, serverov, periférnych zariadení a komponentov počítačových sietí
- inštalácia jednoduchej lokálnej počítačovej siete vrátane jej premeriavania
- inštalácia sieťového software
- údržba, správa koncových zariadení
- inštalácia a reinštalácia operačných systémov a ovládačov osobných počítačov, notebookov, serverov
- inštaláciu bežných kancelárskych aplikácií
- sledovanie dostupnosti a zabezpečenie siete, analýza problémov siete
- práca s hardware - opravy a rozširovanie počítačového vybavenia
- zálohovanie, správu a zabezpečenie dát
- monitoring funkčnosti systému
- revízie počítačových a tlačiarenských zariadení
- vedenie evidencie mobilných telefónov a ich prideľovanie zamestnancom a jej aktualizáciu
- vedenie evidencie počítačov ich prideľovanie zamestnancom a jej aktualizáciu
- ochranu osobných údajov v spoločnosti – zodpovedná osoba
- tvorbu a aktualizáciu webowej stránky

dochádzkový bonus
bonus za vzdelanie

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.
Vhodný uchádzači budú následne kontaktovaní a pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - pokročilý
HELIOS - pokročilý
OMEGA - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - pokročilý
XHTML - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť analyzovania a riešenia problémov
- samostatnosť
- technická gramotnosť
- kreativita
- tímová práca

Spoločnosť eliastech s.r.o. je výrobná spoločnosť v automobilovom priemysle. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

SNP 2113
023 02 Krásno nad Kysucou

Kontakt

ID: 3630796  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac