Administratívny pracovník - pomocný účtovník

eliastech s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Termín nástupu
12.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
720 € + zamestnanecké bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a spracovanie dokladov k vedeniu pokladne, ich zadávanie
do systému HELIOS,
- vedenie evidencie faktúr odberateľských aj dodávateľských do
systému HELIOS, kontrolu ich správnosti,
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi,
- kontrola a účtovanie cestovných dokladov,
- účtovanie platieb firemnými bankovými kartami,
- tvorbu interných smerníc účtovného oddelenia,
- prípravu podkladov pre reporting zamestnávateľovi,
- prípravu dokumentov pre audítora,
- sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia v spoločnosti,
- spracovaní mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky.

- štvrťročné odmeny na základe osobného ohodnotenia,
- práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti s mladým kolektívom,
- bonus za vysokoškolské vzdelanie 70,-€,
- každoročné navyšovanie mzdy.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám Váš životopis.
Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- finančná a ekonomická gramotnosť
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- tímová práca
- samostatnosť
- precíznosť, pozornosť

Spoločnosť eliastech s.r.o. je výrobná spoločnosť v automobilovom priemysle. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3518353  Dátum zverejnenia: 17.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 € + zamestnanecké bonusy