Junior finančný analytik

ELGAS, k.s.

Miesto práce
Pekná cesta 6, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 000€ až 1 400€ Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa pohľadávok
• Správa dodávateľských zmlúv, kontrola a schvaľovanie faktúr
• Príprava podkladov pre mesačné závierky, finančné plány a audit
• Samostatné vystavovanie a evidencia faktúr vo fakturačnom systéme
• Spracovanie podkladov pre účtovníctvo
• Komplexné spracovanie podkladov pre fakturáciu
• Reporting a analýza finančných dát
• Komunikácia s klientmi

Ponúkame Vám stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu,príjemné pracovné prostredie v mladom pracovnom tíme, možnosť kariérneho rastu, možnosť výučby anglického jazyka, teambuilding, sick day,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť ELGAS, k.s. sa profiluje na liberalizovanom energetickom trhu ako významný
dodávateľ zemného plynu a elektrickej energie ako partner pre malých , stredných a veľkých zákazníkov na Slovensku. ELGAS, k.s. patrí do silnej energetickej skupiny GGE, ktorá je od roku 2015 súčasťou významného britského investičného fondu Infracapital.
Okrem slovenského trhu dodávame elektrinu a plyn aj v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, ako sú Česká republika, Maďarsko, Poľsko či Srbsko. Práve vďaka bohatým skúsenostiam z ostatných európskych krajín ponúkame našim klientom tie
najefektívnejšie a ekonomicky najvýhodnejšie riešenia. Zároveň poskytujeme aj profesionálne poradenstvo, ktoré je v takej kľúčovej oblasti, akou je dodávka elektrickej energie a zemného plynu, nevyhnutné.
ELGAS, k.s. je pre vás zárukou istoty a bezpečnej spolupráce.

viac na www.elgas.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3318316  Dátum zverejnenia: 31.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000€ až 1 400€ Finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.