Skladník

Elfa Pharm s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiacPo skončení skúšobnej doby základná mzda + motivačný systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov.
Kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru.
Príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby vracanie tovaru dodávateľom.
Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach.
Zaisťovanie bezpečnosti tovaru.
Zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade, kontrola záručných lehôt skladových zásob.
Evidencia a aktualizácia pohybu zásob, vedenie záznamov o zásobách tovaru.
Spolupráca pri vykládke kamiónov.

- motivačný systém odmeňovania
- mobilný telefón
- stravné lístky
- príjemné prostredie
- vianočné darčeky

Vážení záujemci, ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, ale vzhľadom k veľkému počtu záujemcov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1rok

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť
presnosť
samostatnosť
zodpovednosť
preukaz na VZV

Práca je vhodná skôr pre mužov.

Elfa Pharm je pobočkou skupiny “Elfa” – východoeurópska kozmetika a domáce potreby. Naše závody sú umiestnené na Ukrajine, na Slovensku a v Poľsku. Základ našej výroby tvorí viac ako 15 značiek a viac ako 1500 rôznych druhov kozmetických výrobkov, ktoré dokážu uspokojiť potreby aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Podrobnejšie informácie o našich produktoch nájdete na našom webe:

www.elfapharm.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4150572  Dátum zverejnenia: 27.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac