Hlavný účtovník

Elfa Pharm s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ motivačný systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie účtovníctva v spoločnosti
- Sleduje aktuálne zmeny v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontroluje účtovné operácie podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
- Zabezpečuje správnosť a úplnosť účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke účtovníctva
- Vykonáva inventarizáciu záväzkov, pohľadávok, majetku. Vedie skladové, výrobné, mzdové a majetkové účtovníctvo.
- Zodpovedá za účtovanie nákladov na výrobu hotových výrobkov
- Eviduje a spravuje hmotný, nehmotný, krátkodobý a dlhodobý majetok
- Pripravuje štatistické výkazy a podklady pre potreby auditu a daňového poradenstva. Spolupracuje s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
- Vypracováva daňové priznania (DPH, daň z motorových vozidiel, účtovná závierka a pod.)
- Zabezpečuje prípravu dokumentácie k transferovému oceňovaniu
- Vypracováva analýzy a správy podľa požiadaviek vedenia spoločnosti, zodpovedá za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce
- Vypracováva správy pre materskú spoločnosť v súlade s medzinárodnými normami a zodpovedá za ich včasné spracovanie
- Zúčastňuje sa na automatizácii podnikových procesov v rámci účtovníctva
- Zabezpečuje každodenné pracovné aktivity týkajúce sa účtovníctva
- Riadi a zodpovedá za podriadených zamestnancov, kontroluje efektívne plnenie pracovných povinností
- Vykonáva ďalšie práce podľa pokynov priameho nadriadeného

- motivačný systém odmeňovania
- mobilný telefón
- stravné lístky
- príjemné prostredie

Je potrebná aspoň 5 ročná prax v úlohe hlavného účtovníka alebo ako samostatného účtovníka (pracovné skúsenosti vo výrobnom závode je veľkou výhodou)
Znalosť ruského jazyka je výhodou
Znalosť programu Helios Green je výhodou

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

HELIOS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 5 rokov

Samostatnosť
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Komunikatívnosť
Praktické myslenie

Elfa Pharm je pobočkou skupiny “Elfa” – východoeurópska kozmetika a domáce potreby. Naše závody sú umiestnené na Ukrajine, na Slovensku a v Poľsku. Základ našej výroby tvorí viac ako 15 značiek a viac ako 1500 rôznych druhov kozmetických výrobkov, ktoré dokážu uspokojiť potreby aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Podrobnejšie informácie o našich produktoch nájdete na našom webe:

www.elfapharm.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4023956  Dátum zverejnenia: 25.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac