Výrobný manažér

Elfa Pharm s.r.o.

Miesto práce
Malinovského 36, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacPo skončení skúšobnej doby základná mzda + motivačný systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie výroby
- organizovanie výroby v spolupráci s teamleaderom
- monitorovanie a zvyšovanie výkonnostných štandardov
- monitorovanie a redukcia výrobných strát
- vytváranie a monitorovanie motivačného systému pracovníkov výroby
- kontrola dodržiavania stanovených pravidiel týkajúcich sa kvality a hospodárnosti výroby
- navrhovanie nových pravidiel zlepšujúcich kvalitu a hospodárnosť výroby
- aktualizácia dokumentov pre ISO
- zodpovednosť za presnosť údajov vložených do systému spoločnosti
- komunikácia s kontrolnými auditormi

- motivačný systém odmeňovania
- stravné lístky
- príjemné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Skúsenosti s ISO - Pokročilý

- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- samostatnosť

Elfa Pharm je pobočkou skupiny “Elfa” – východoeurópska kozmetika a domáce potreby. Naše závody sú umiestnené na Ukrajine, na Slovensku a v Poľsku. Základ našej výroby tvorí viac ako 15 značiek a viac ako 1500 rôznych druhov kozmetických výrobkov, ktoré dokážu uspokojiť potreby aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Podrobnejšie informácie o našich produktoch nájdete na našom webe:

www.elfapharm.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3977616  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac