Operátor prípravy kozmetických zmesí

Elfa Pharm s.r.o.

Miesto práce
Malinovského, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
1.5.2019
Mzdové podmienky (brutto)
5€/hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava kozmetických zmesí
Obsluha pelotéz, rezačiek na výrobu tuhých mydiel
Obsluha varných kotlov na stredisku tekutej kozmetiky
Zmeny receptúr
Vyskladnenie surovín podľa predpisu
Príprava výrobnej zmesi – naváženie, odmeranie objemu, odmeranie teploty
Príprava premixov – miešanie ingrediencií v zhode s technologickým predpisom
Nastavenia parametrov a obsluha výrobnej linky, dodržiavanie plánovanej produktivity
Sanitácia výrobnej linky, pomôcok a priestorov
Sledovanie parametrov kvality
Rešpektovanie platnej internej dokumentácie Systému manažérstva kvality
Vypĺňanie aktuálnej dokumentácie
iné práce podľa pokynov priameho nadriadeného.

motivačný systém
práca na jednozmenný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

hodnejšie pre uchádzača vo veku od 18 do 55 rokov
PRÁCA VHODNÁ PRE MUŽOV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinár, chemik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilný, orientovaný na dosiahnutie cieľov, pozitívny, manuálne zručný

Elfa Pharm je pobočkou skupiny “Elfa” – východoeurópska kozmetika a domáce potreby. Naše závody sú umiestnené na Ukrajine, na Slovensku a v Poľsku. Základ našej výroby tvorí viac ako 15 značiek a viac ako 1500 rôznych druhov kozmetických výrobkov, ktoré dokážu uspokojiť potreby aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Podrobnejšie informácie o našich produktoch nájdete na našom webe:

www.elfapharm.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3620241  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5€/hodinu