Zámočník

Eleven Kft.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Líder na trhu v maďarskom priemysle na výrobu toboganov hľadá zámočníckych pracovníkov na plný úväzok.

Hlavné úlohy, práce:
- Denná údržba, vykonávanie zámočníckych prác
- Výroba a inštalácia vodných hračiek pre deti a jednotlivých železných konštrukcií priamo na mieste
- Vykonávanie plánovanej údržby

Očakávania:
- Železiarstvo / zámočník / štrukturálna montáž
- Skúsenosti s čítaním technického výkresu
- Znalosť maďarského jazyka
- Praktické myslenie
- Samostatná zodpovedná práca
- Práva operátora je výhodou
- Aspoň vodičský preukaz kategórie "B"

Čo ponúkame:
- Konkurenčný príjem
- Stabilné zázemie
- Inovatívny, mladistvý tím
- Príležitosť rozvoja

Miesto výkonu práce:
- Inštalácie na mieste, najmä v Maďarsku, na Slovensku a v Českej republike
- V našej kancelárii v Budapešti

Ďalšie informácie týkajúce sa práce:
- Zamestnanosť: nedefinované
- Pracovná doba: Plná
- Začiatok práce: Podľa dohody

Pošlite svoj životopis v maďarčine na adresu [email protected]

Prihlasovaním súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov pre prácu: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf

Viac informácií na: http://aqua-parks.com/sk/domov-2/

Cafeteria (OTP SZÉP)

Informácie o výberovom konaní

Pošlite svoj životopis v maďarčine!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spolocnost Eleven s. r. o., zalozená v roku 1990, ktorámá vedúce postavenie na domácom trhu sa zaoberá vyvojom, vyrobou a montázoutobogánov a vodnych smykaciek, interaktívnych vodnych hraciek, atrakcií, umelych skál, vodnych hradov a ďalsíchrôznych bazénovych dekorácií a atrakcií.

Po dlhorocnych skúsenostiach v odvetví a úspesne absolvovanych domácich aj zahranicnych projektoch, prijímame objednávky od najmensích instalácií cez návrh koncepcie az po realizáciu celého aquaparku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Eleven Kft.
Törökkő utca 5-7.
1152 Budapest
Maďarsko
ID: 3702712   Dátum zverejnenia: 25.6.2019