Logo ELETECHNIK s.r.o.

Sales Engineer

ELETECHNIK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
1 600 EUR/mesiacVýška mzdy je úmerná skúsenostiam a kvalite uchádzača. K mzde vyplácame 2x ročne odmeny a bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadanie a navštevovanie klientov
- vypracovanie cenových ponúk a komunikácia s klientom
- technická podpora pre zákazníka
- udržiavanie a budovanie vzťahu s klientmi a dodávateľmi
- sledovanie cenových ponúk
- navrhovanie aplikácií v oblasti automatizácie

- veľká miera sebarealizácie a voľnosti
- získanie praktických skúseností v oblasti automatizačnej techniky
- možnosť rýchleho personálneho rastu
- dlhodobé pôsobenie
- práca v menšom a mladom kolektíve
- prehodnotenie platu 2x ročne (Jún, December)
- finančný bonus/odmeny vyplácané 2x ročne (Jún, December)
- sick days
- pitný režim, káva, čaj na pracovisku
- služobné auto, telefón

Výsledky tvojej práce:
• návrh správneho a funkčného technického riešenia
• získanie spätnej väzby od zákazníka
• spokojný zákazník, ktorý si ťa váži

Záujemcov žiadame zasielať životopisy (CV) v slovenskom a anglickom jazyku.

Časť pohovoru bude v anglickom Jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia,elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• rád riešiš technické problémy ?
• zaujímaš sa o novinky v oblasti automatizácie a elektrotechniky?
• máš schopnosť samostatnej aj tímovej práce ?

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou najznámejších značiek v oblasti automatizácie, merania, regulácie a prístrojového vybavenia.
Sme členom francúzskej skupiny ETN, ktorá má viac než 900 zamestnancov a pobočky po celej Európe. Slovenská pobočka je dynamicky rozvíjajúca sa firma s perspektívou dlhodobého rastu.
Zmyslom našej práce je pomáhať zákazníkom orientovať sa v moderných technológiách. Zaistiť im všetko potrebné pre realizáciu ich projektov od špecifikácie a dodávky, až po technickú podporu.
Naši partneri: SIEMENS, ABB, Pepperl & Fuchs, COGNEX, EATON, HARTING, DATALOGIC, BELDEN...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Hetlerovičová
Tel.: 033/233 74 80
E-mail: poslať životopis
ID: 4813710  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac