Predavač/-ka v predajni značkového oblečenia a obuvi

ELESTYL s.r.o.

Miesto práce
Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
624 € + príplatky za prácu v SO a NE+ ďalšie odmeny podľa výsledkov vykonanej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj - príjemné vystupovanie a komunikácia zo zákazníkom, jeho obsluha a poradenstvo
- práca s pokladňou
-aktívna práca na predajni - príjem, dokladanie a aranžovanie tovaru
-zodpovednosť za vzhľad predajne vrátane čistoty a poriadku
-úsmev na tvári

príplatky za prácu v sobotu, nedeľu + ďalšie odmeny podľa výsledkov vykonanej práce, zamestnanecké zľavy, stravné lístky

životopis + motivačný list prosím posielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, samostatnosť, príjemné a milé vystupovanie, flexibilita, komunikatívnosť, ústretovosť, spoľahlivosť

MALOOBCHODNÉ PREDAJNE ZNAČKOVÉHO OBLEČENIA A OBUVI
ID: 3586172  Dátum zverejnenia: 25.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624 € + príplatky za prácu v SO a NE+ ďalšie odmeny podľa výsledkov vykonanej práce