Obchodno-technický pracovník

ELERO, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica-Považská Teplá
Termín nástupu
Možný ihneď, prípadne dohodou.
1 700 - 2 000 EUR/mesiacPočas skúšobnej doby 3 mesiacov mzda 1500 € / mesiac z dôvodu zaúčania. Služobné vozidlo po zaučení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zákazníkmi, občasné návštevy zákazníkov podľa potreby.
- Špecifikácia požadovaných tovarov v elektroerózii, vypracovávanie cenových ponúk.
- Sledovanie nákupov pravidelných odberateľov.
- Objednávanie tovarov, sledovanie skladových zásob.
- Aktualizácia nových tovarov na web stránke.

- Práca od 7:00 do 15:30, voľné víkendy a štátne sviatky.

- Individuálny prístup v menšej spoločnosti.

- V prípade spokojnosti s odvádzanou prácou možnosť dlhodobého stabilného zamestnania.
- Výhodné mzdové podmienky.
- Pridelené služobné vozidlo (po zaučení).

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu pošlite profesijný životopis.
Upozorňujeme, že odpovedáme iba uchádzačom pozvaným na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Technik / strojárstvo, elektrotechnika

Počet rokov praxe

5

- Stredoškolské vzdelanie strojárskeho, alebo elektrotechnického smeru, prípadne vysokoškolské.
- Prax v oblasti strojárstva, alebo elektrotechniky cca 5 rokov.
- Dobrá užívateľská úroveň PC.
- Aspoň priemerná znalosť AJ slovom i písmom.
- Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, precíznosť.
- Trvalé bydlisko v PB a okolí.

Spoločnosť ELERO, s.r.o., sa zaoberá veľkoobchodom s dodávaním potrieb pre elektroerozívne / elektroiskrové obrábanie, tj. pre drôtové rezačky, hlbičky, dierovačky otvorov a špeciálne jednoúčelové elektroiskrové zariadenia.
Odbornosť našej činnosti je podporená dlhoročným pôsobením našich pracovníkov v tejto oblasti. Našim krédom je spokojný zákazník, ktorý nákupom kvalitných produktov u nás ušetrí. Veľké skladové zásoby tovarov nám umožňujú veľmi rýchle vybavenie objednávok. O spokojnosti našich zákazníkov svedčí aj výrazný podiel našej spoločnosti na trhu. Tovary dodávame okrem Slovenska aj do viacerých európskych krajín.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 1507630  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac