Kaderník/kaderníčka

ELEMENTS LES PALISADES

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
915

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme kaderníčku/kaderníka. Náplňou práce je poznať "tajomstvá" dámskeho, pánskeho a detského strihu, kompletnej starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku s maximálnou profesionalitou. Ovládať umenie farbenia a melírovania vlasov, stylingu, fúkania a v neposlednom rade prikladať význam rekonštrukčným kúram, zábalom a poradenstvu.

- sme zabehnutý salón, lokalizovaný v najexkluzívnejšej časti hlavného mesta s 13 ročnou tradíciou
- naši kolegovia majú možnosť využívať interný program čerpania všetkých služieb v salóne, rovnako ako bonusové zľavy pre rodinných príslušníkov
- zamestnanecké zľavy na všetky produkty s ktorými pracujeme
- svojím kolegom hradíme školenia a podporujeme ich v kariérnom raste a vzdelávaní sa, radi vás podporíme v rôznych súťažiach
- ponúkame prácu v kompletne vynovenom luxusnom prostredí s kvalitným technickým zabezpečením, najlepšími svetovými značkami a SKVELÝM KOLEKTÍVOM
- v portfóliu našich služieb sa okrem kaderníctva nachádza: kozmetika, manikúra, pedikúra, telové ošetrenia, masáže, fyzioterapia, služby výživového poradcu a balance management
- ku všetkým našim zamestnancom máme individuálny a osobný prístup

Životopis spolu s fotografiou a motivačným listom zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kaderník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať na sebe, vzdelávať sa v odbore a ponúkať nadštandardné služby našim klientom. Byť platným členom nášho tímu. Samozrejmosťou je tímovosť, komunikatívnosť, pracovitosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, lojálnosť, poctivosť a pozitívne myslenie, príjemné a profesionálne vystupovanie. Hľadáme ľudí, ktorí milujú svoju prácu a povolanie, robia ju s láskou, radosťou a s úsmevom, a ktorí sú neoddeliteľnou súčasťou tímu.

Sme zabehnutý salón lokalizovaný v najexkluzívnejšej časti hlavného mesta s 14 ročnou tradíciou a skúsenosťami. Našim klientom poskytujeme vysoko profesionálne a nadštandardné služby v oblasti krásy, zdravia a relaxu. Pracujeme s najlepšími svetovými značkami - ORIBE, PHILIP MARTINS, INSTITUT ESTHEDERM, ANNE SEMONIN, MCCM, CND, CUCCIO, OPI, IBD.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3142897  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 915