Účtovník/Účtovníčka

Elektrovod a.s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie účtovných operácií komplexnejšieho charakteru (príprava prvotných účtovných dokladov, účtovanie, závierkové operácie)
- účtovanie dodávateľských faktúr, kontrola náležitostí daňových dokladov, rozúčtovanie nákladových faktúr na nákladové strediská a projekty
- vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní k DPH, DPPO
- účtovanie interných dokladov, vyúčtovanie a účtovanie služobných ciest
- spracovanie reportov pre manažment a reporty podľa pokynov nadriadeného
- príprava a zostavovanie riadnej ročnej účtovnej závierky a spolupráca pri audite
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej a daňovej legislatíve a predpisoch

- flexibilný pracovný čas
- 7,5 hodinový pracovný úväzok
- 13. plat
- finančná odmena pri pracovných výročiach
- 1. október "Deň energetiky" - naší zamestnanci majú v tento deň voľno alebo mzdové zvýhodnenie ako za prácu vo sviatok
- osobný rozvoj, odborný a kariérny rast
- multisport karta

Ceníme si prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po vyhodnotení všetkých uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov, uvedených v životopise za účelom ich spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne dva roky praxe v oblasti ekonóm, účtovník

Počet rokov praxe

2

- znalosť podvojného účtovníctva, účtovnej a daňovej legislatívy
- spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť a zodpovedný prístup k práci
- veľmi dobré znalosti práce s PC, najmä s balíkom MS Office
- odolnosť voči stresu, flexibilita, schopnosť sa rýchlo učiť
- proaktívny a pozitívny prístup k práci

Sme rýchlo rastúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti energetiky. Našim zákazníkom poskytujeme efektívne riešenia v oblasti projektovania a realizácie projektov v energetike a to v súlade s najvyššími kvalitatívnymi štandardmi v rámci odvetvia.
ID: 4782490  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac