Montér oceľových konštrukcií - lezec

Elektrovod a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacPriemerná hrubá mzda od 2 000 EUR/mesiac + stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie prác vo výške a nad voľnou hĺbkou pomocou horolezeckej a speleologickej techniky
- vykonávanie montážnych prác súvisiacich s výstavbou vedení prenosovej a distribučnej sústavy
- ostatné montážne, údržbové a čistiace práce súvisiace s výstavbou prenosovej a distribučnej sústavy
- práca na turnusy
- práca vo vonkajšom prostredí
- práca na premenlivom pracovisku na území Slovenskej republiky a Českej republiky, príležitostne ostatné zahraničie (HU, AT, iné...)
- ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ na svoje náklady
- presun na pracovisko a z pracoviska zabezpečuje zamestnávateľ na svoje náklady

- 1. október "Deň energetiky" - naši zamestnanci majú v tento deň voľno alebo mzdové zvýhodnenie ako za prácu vo sviatok
- 13. plat
- finančná odmena pri pracovných výročiach
- možnosť získania dodatočných cieľových odmien v závislosti od prístupu k práci
- možnosť dodatočného vzdelávania, hlavne v oblasti elektrotechnickej kvalifikácie
- možnosť dodatočného mzdového zvýhodnenia na základe získanej kvalifikácie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- pravidelné teambuildingové aktivity
- práca v stabilnej spoločnosti s odborným zázemím

Ceníme si prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po vyhodnotení všetkých uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov k pohovoru, ktorý bude prebiehať v sídle spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnická odbornosť výhodou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou - bude posudzované individuálne na pohovore s uchádzačom

Práca v tíme.
Schopnosť plniť určené úlohy.
Vzájomný rešpekt vo vzťahu ku kolegom.
Fyzické a psychické zdravie.
Vodičský preukaz skupiny C výhodou.

Sme rýchlo rastúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti energetiky. Našim zákazníkom poskytujeme efektívne riešenia v oblasti projektovania a realizácie projektov v energetike a to v súlade s najvyššími kvalitatívnymi štandardmi v rámci odvetvia.
ID: 4768155  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac