Vodič nákladného vozidla s hydraulickou rukou

Elektrovod a.s.

Slovensko, Česko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a obsluha nákladného vozidla a obsluha hydraulickej ruky
- súčinnosť pri vykladaní a nakladaní materiálu
- montáž a demontáž oceľových konštrukcií

- deň plateného voľna pri príležitosti dňa energetiky
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- pravidelné teambuildingové aktivity
- práca v stabilnej spoločnosti s odborným zázemím

Zamestnávateľ si vyhradzuje právo osloviť uchádzačov, ktorí vyhovujú uvedeným kritériám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2021 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Odborná spôsob. na obsluhu zdvíhacích zar. - pokročilý
Odborná spôsob. na obsluhu hydraulickej ruky - pokročilý
Microsoft Office - základy

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

vodiča nákladného vozidla v stavebnej firme
5

- spoľahlivosť
- flexibilita
- komunikatívnosť
- výhodou odborná spôsobilosť na prácu s autožeriavom a autoplošinou

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti energetiky. Našim zákazníkom poskytujeme efektívne riešenia v oblasti projektovania a realizácie vedení VVN a ZVN a to v súlade s najvyššími technickými požiadavkami a kvalitatívnymi štandardmi v rámci odvetvia.

Mlynské nivy 47
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Jendroľová
Tel.: +421905155099
E-mail: poslať životopis
ID: 4033866  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.