Výrobný riaditeľ

Elektrovod Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická, Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiacMzda od 2 000 € v závislosti od skúseností vybraného kandidáta Mesačné odmeny na základe hospodárskeho výsledku Kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie, a organizovanie výroby oceľových konštrukcií,
- zodpovednosť za plánovanie, organizáciu a kontrolu výrobného procesu,
- kapacitné a strategické plánovanie výroby,
- implementácia procesov vedúcich k trvalému zlepšovaniu,
- rozvoj riadenia a plánovania výroby,
- aktívna komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti,
- stanovovanie výrobných plánov a výrobnej politiky v súlade so stratégiou spoločnosti,
- zvýšenie produktivity, flexibility a efektívnosti nákladov,
- zodpovednosť za dodržiavanie termínov a kvality výroby,
- zodpovednosť za plynulý chod výroby, efektívne vyťaženie výrobných zariadení a výrobných pracovníkov,
- vedenie, motivácia a hodnotenie činnosti podriadených pracovníkov,
optimalizácia a kontrola výrobného procesu,
- dodržiavanie systémov kvality a bezpečnostných predpisov,
- riešenie reklamácií,
- reporting vedeniu spoločnosti a účasť na manažérskych poradách ,

- služobný automobil na súkromné účely,
- služobný notebook,
- mobil,

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu spolu s motivačným listom. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárska alebo obdobná výroba, vedúci pracovník min. 3 roky

- vynikajúce riadiace a organizačné schopnosti
- koncepčné a analytické myslenie
- zmysel pre zodpovednosť
- organizačné schopnosti
- strategické myslenie
- prirodzená autorita
- dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- odolnosť voči stresu
- flexibilita

Spoločnosť zameraná na výrobu oceľových konštrukcií, stožiarov pre energetiku, rôznych strojárskych výrobkov, žiarové zinkovanie.
Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí sa chcú zdokonaľovať vo svojej práci, ochotní učiť sa nové veci, sú spoľahliví a zodpovední. Výhodou je prax vo výrobnej spoločnosti

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4344778  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac