Majster strojárskej výroby

Elektrovod Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 4, Žilina
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie plynulého chodu výroby a plnenie denného a týždenného plánu, dohľad nad dodržiavaním predpísaných výrobných a technologických postupov, spolupráca s technologickým oddelením, riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie, spolupráca pri získavaní nových zamestnancov, pri ich rozmiestňovaní a stabilizácii, zabezpečenie informácií o dochádzke, hodnotenie zamestnancov, denné rozdeľovanie prác

ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, osobný a odborný rast, firemné benefity

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť len vyhovujúcich uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

skúsenosti z oblasti strojárskej výroby, skúsenosti s riadením kolektívu, schopnosť samostatne rozhodovať a niesť zodpovednosť, uchádzač by mal byť motivujúcim lídrom pre svojich podriadených, prirodzenou autoritou, mal by mať plánovacie a organizačné schopnosti a schopnosť predvídať riziká

Spoločnosť zameraná na výrobu oceľových konštrukcií, stožiarov pre energetiku, rôznych strojárskych výrobkov, žiarové zinkovanie

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Elektrovod Slovakia,s.r.o.
Bytčická 4
010 42 Žilina
ID: 3207631   Dátum zverejnenia: 6.10.2017