DATART MAX Trenčín hľadá brigádnikov

ELEKTROSPED, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
4,1 EUR/hod.základná mzda 4,10 €/hod., bonusy za predaj tovaru a služieb, príplatky za prácu v sobotu a nedeľu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent denného štúdia a hľadáš brigádu na vykrytie voľných chvíľ? Začínaš deň s úsmevom, ktorý Ti vydrží až do večera? Nebojíš sa práce, rád komunikuješ s ľuďmi a máš záujem o spotrebnú elektroniku? Tak práve TEBA radi privítame v našej prevádzke DATART MAX Trenčín

Čo bude tvojou úlohou?
• vypomáhať v predajni s predajom tovaru, služieb a príslušenstva,
• vypomáhať s blokovaním,
• vypomáhať v sklade - príjem a výdaj tovaru.

• pracovná doba podľa dohody (od pondelka do nedele)
• prvotné zaškolenie
• príjemné pracovné prostredie
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• možnosť prechodu na TPP

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vek minimálne 18 rokov
• študent denného štúdia vysokej školy
• chuť pracovať, zodpovedný prístup
• ústretovosť voči zákazníkovi, spoľahlivosť

Spoločnosť ELEKTROSPED, a. s., patrí medzi významných zamestnávateľov na Slovensku, pod ktorého spadajú značky – DATART, Hej.sk a ETA Slovakia. Okrem maloobchodného predaja elektroniky si svoju silnú pozíciu drží aj vďaka internetovému predaju prostredníctvom
e-shopov www.DATART.sk, www.hej.sk, www.eta.sk. Spoločnosť v roku 2021 otvorila nový centrálny sklad v Senci, ktorý zdvojnásobil svoju kapacitu na 12 000 m2 s možnosťou ďalšieho rozšírenia. Počet zamestnancov ELEKTROSPEDu je v súčasnosti vyše 450 a spoločnosť počíta s ďalšou expanziou na slovenskom trhu.

DATART je popredným predajcom elektroniky a má vlastnú sieť maloobchodných predajní, ktoré nájdete v najväčších nákupných centrách na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov poskytuje svojim zákazníkom aj bohatú škálu služieb, medzi nimi DOPRAVART či RÝCHLART. Značka DATART si v roku 2020 obhájila Cenu kvality v súťaži Shop Roku v kategórii ELEKTRO a tiež Cenu kvality v kategórii BIELA TECHNIKA. Za rok 2021 si navyše prvýkrát odniesla titul Najdôveryhodnejšej značky v kategórii Elektro.

Hej.sk je akčný internetový obchod s ponukou elektroniky a hobby sortimentu. V roku 2020 sa značka v súťaži Shop Roku prebojovala medzi finalistov o Cenu kvality za rok 2020 v kategórii OBCHODNÉ DOMY.

ETA Slovakia je na slovenskom trhu synonymom pre domáce spotrebiče, a to nielen vďaka svojej dlhej tradícii, ale aj kvalite, dizajnu, životnosti a dostupnosti ponúkaného sortimentu. Každoročne prichádza na trh s novými a modernými výrobkami, ktoré si nájdu svojich priaznivcov na trhu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4494427  Dátum zverejnenia: 24.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,1 EUR/hod.