Datart OC MAX Trenčín hľadá špecialistu predaja "elektrošpecialistu"

ELEKTROSPED, a.s.

Miesto práce
OC MAX Trenčín, Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
630 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda 630 €, osobné ohodnotenie 40 €, ošatné 42 € v čistom, zákonné príplatky za víkend SO - 50%, NE - 100%, výkonnostné bonusy podľa predaja, seniorsky príplatok po dvoch odpracovaných rokoch. Priemerná mzda na pozícii po zapracovaní je 1200 € brutto pri plnení osobných plánov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi elektroniku? Bavia vás najmodernejšie trendy a chcete si ich vyskúšať v práci? Ponúkame stabilný príjem bez obmedzenia maximálnej výšky príjmu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou predaja spotrebnej elektroniky. Staňte sa členom našej rodiny elektrošpecialistov!
Hľadáme kolegov, ktorí ocenia možnosť kariérneho rastu, možnosť zarábať podľa výkonu a bez obmedzení maximálnej výšky mesačnej mzdy. Šikovnosť sa u nás vypláca.

Vašou hlavnou úlohou bude pomáhať zákazníkom s výberom tovaru a poskytovať im informácie ohľadom služieb a príslušenstva, ďalej to bude vystavovanie a zabezpečenie tovaru, preceňovanie a prevzatie tovaru zo skladu, ako aj starostlivosť o zverený úsek na predajni.
Samozrejmosťou je priebežné vzdelávanie sa v obore (odborná znalosť sortimentu, predajné zručnosti) alebo účasť na stanovených vzdelávacích aktivitách spoločnosti.

Naše výhody pre Vás:
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 25-ročnou tradíciou
• motivujúce finančné ohodnotenie s možnosťou získania bonusov
• práca v príjemnom pracovnom prostredí s najmodernejšou technikou
• možnosť ďalšieho kariérneho rastu
• firemný systém vzdelávania, tréningy produktových znalostí a predajných zručností
• výplata mzdy pravidelne a načas
• nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas

Naše ďalšie benefity pre Vás:
• výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov, ale i pre rodinných príslušníkov
• tri dni plateného voľna z osobných a zdravotných dôvodov
• nominálna hodnota stravných lístkov 4,80 €
• zľavy na nákup elektroniky
• príspevok na údržbu firemného oblečenia vo výške 42 € v čistom za mesiac
• poistenie zodpovednosti za škodu
• cestovné poistenie i pre rodinných príslušníkov
• letný tábor pre deti zamestnancov od 6 do 14 rokov
• MULTISPORT karta

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• záujem o sortiment čiernej/PC/bielej techniky a pozitívny vzťah k nej
• min. základný prehľad v sortimente spotrebnej elektroniky vítaný
• skúsenosti v obchode výhodou
• obchodný duch a príjemne vystupovanie
• veľmi dobré komunikačné zručnosti
• prozákaznícka orientácia
• odolnosť voči stresu
• zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť
• ochota učiť sa
• záujem pracovať na dosahovaní a plnení denných obchodných plánov
• trestná bezúhonnosť

Spoločnosť ELEKTROSPED, a. s., je významným zamestnávateľom, ktorý na Slovensku zastrešuje značky so zvučnými menami - DATART, Hej.sk a ETA.

Hej.sk je akčný e-shop so širokým elektro, IT, chovateľským či hobby sortimentom, stabilne sa držiaci v top trojke internetových predajcov u nás.
DATART je sieť maloobchodných predajní špecializovaných predovšetkým na predaj spotrebnej elektroniky, okrem 16 kamenných obchodov je samozrejmosťou aj nakupovanie cez internet.

Od roku 2018 DATART a Hej.sk pod záštitou ELEKTROSPEDU spájajú sily a vedia tak ponúknuť ešte lepšie služby pre svojich zákazníkov.
Bližšie informácie o našich spoločnostiach nájdete na: www.datart.sk, wwww.hej.sk, https://www.facebook.com/DATART.sk/ , https://www.facebook.com/hej.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ELEKTROSPED, a.s. (DATART, HEJ, ETA.sk)
Pestovateľská 13
82104 Bratislava
http://datart.sk, http://hej.sk

Kontakt

ID: 3965404  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 630 EUR/mesiac