950 EUR Reagujte bez životopisu

Hľadáme operátora skladu

ELEKTROSPED, a.s.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
950 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do centrálneho skladu v logistickom centre pri Senci potrebujeme nové posily.

Ak hľadáš samostatnú prácu a chceš byť súčasťou skvelého tímu, tak neváhaj, ozvi sa nám a poď robiť, čo Ťa baví!

Tvojou hlavnou náplňou bude:
  • príjem tovaru od dodávateľov a jeho uskladnenie;
  • manipulácia s tovarom, bremenami;
  • príprava tovaru na expedíciu na pobočky a pre zákazníkov (balenie, paletovanie);
  • práca so skenerom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základ 740 € + mesačné prémie do výšky 160 € + ošatné 50 € /mesiac v čistom (bližšie info osobne)

Naše výhody pre Vás:
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 25-ročnou tradíciou
• práca v príjemnom pracovnom prostredí s najmodernejšou technikou
• možnosť ďalšieho kariérneho rastu
• výplata mzdy pravidelne a načas
• preplácané nadčasy

Naše benefity pre Vás:
• výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov, ale i pre rodinných príslušníkov
• tri dni plateného voľna z osobných a zdravotných dôvodov
• nominálna hodnota stravných lístkov 4,80 €
• zľavy na nákup elektroniky
• príspevok na údržbu firemného oblečenia vo výške 50 € v čistom za mesiac
• poistenie zodpovednosti
• cestovné poistenie i pre rodinných príslušníkov
• letný tábor pre deti od 6 do 14 rokov
• karta MULTISPORT

Hľadáme nové posily do centrálneho skladu internetového obchodu Hej.sk a DATART v Prologis Park v Senci.
Obsadzujeme miesta s 12-hodinovou pracovnou dobou krátky (streda, štvrtok)/dlhý (pondelok, utorok, piatok, sobota, nedeľa) týždeň, alebo aj miesta s 8-hodinovou pracovnou dobou - po týždni sa strieda ranná (6:00-14:30 hod.) a poobedná (13:30-22:00 hod.) zmena.

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, zašli žiadosť a životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• požadujeme min. ukončené SOU (výučný list)
• vítané sú predošlé skúsenosti s prácou v sklade, skladovým hospodárstvom
• fyzická zdatnosť (schopnosť manipulovať s tovarom nad 15 kg)
• komunikatívnosť
• zodpovedný a kolektívny prístup
• pracovitosť, samostatnosť
• bezúhonnosť
• pozícia je vhodná pre všetky vekové skupiny (ako pre absolventa, tak i pre 50+)

Spoločnosť ELEKTROSPED, a. s., je významným zamestnávateľom, ktorý na Slovensku zastrešuje značky so zvučnými menami - Hej.sk, ETA a DATART.

Hej.sk je akčný e-shop so širokým elektro, IT, chovateľským či hobby sortimentom, stabilne sa držiaci v top trojke internetových predajcov u nás.
DATART je sieť maloobchodných predajní špecializovaných predovšetkým na predaj spotrebnej elektroniky, okrem 16 kamenných obchodov je samozrejmosťou aj nakupovanie cez internet.

Od roku 2018 DATART a Hej.sk pod záštitou ELEKTROSPEDU spájajú sily a vedia tak ponúknuť ešte lepšie služby pre svojich zákazníkov.
Bližšie informácie o našich spoločnostiach nájdete na: www.datart.sk, wwww.hej.sk, https://www.facebook.com/DATART.sk/ , https://www.facebook.com/hej.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ELEKTROSPED, a.s. (DATART, HEJ, ETA.sk)
Pestovateľská 13
82104 Bratislava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3802541   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ 740 € + mesačné prémie do výšky 160 € + ošatné 50 € /mesiac v čistom (bližšie info osobne)