Účtovníčka tovarových faktúr pre značku DATART a HEJ.sk

ELEKTROSPED, a.s.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základ 800 € + mesačné odmeny do výšky 15% (bližšie info osobne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš samostatnú a systematickú prácu? Baví Ťa účtovanie tovarových faktúr a dobropisov? Rád komunikuješ a máš rád čísla?
Tak neváhaj, ozvi sa nám a poď robiť, čo Ťa baví!

My hľadáme zodpovedného človeka, ktorý sa práce nebojí.

Tvojou úlohou bude účtovanie tovarových faktúr a dobropisov, komunikácia s obchodným a reklamačným oddelením, riešenie vzniknutých rozdielov.

- práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
- stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
- preplácané nadčasy
- stravné lístky v hodnote 3,90€
- firemné benefity (zamestnanecká zľava na nákup, príspevok na zubnú starostlivosť, príspevok pri príležitosti sobáša, narodenia dieťaťa, okrúhleho životného jubilea, zľava na ubytovanie a služby v hoteloch patriacich do siete materskej firmy HP Tronic)
-mzda vyplácaná načas

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

základná znalosť podvojného účtovníctva

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť podvojného účtovníctva výhodou
• ústretovosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
• zodpovednosť, zmysel pre detail
• samostatnosť v riešení problémových situácií
• bezúhonnosť
• odolnosť voči stresu

Spoločnosť ELEKTROSPED, a. s., je významným zamestnávateľom, ktorý na Slovensku zastrešuje značky so zvučnými menami - Hej.sk a DATART.
Hej.sk je akčný e-shop so širokým elektro, IT, chovateľským či hobby sortimentom, stabilne sa držiaci v top trojke internetových predajcov u nás.
DATART je sieť maloobchodných predajní špecializovaných predovšetkým na predaj spotrebnej elektroniky, okrem 16 kamenných obchodov je samozrejmosťou aj nakupovanie cez internet.

Od roku 2018 DATART a Hej.sk pod záštitou ELEKTROSPEDU spájajú sily a vedia tak ponúknuť ešte lepšie služby pre svojich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ELEKTROSPED, a.s. (DATART, HEJ.sk)
Pestovateľská 13
82104 Bratislava
ID: 3464749   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ 800 € + mesačné odmeny do výšky 15% (bližšie info osobne)