Odborný predajca / predajkyňa - HEJ.SK

ELEKTROSPED, a.s.

Miesto práce
Pestovateľská 13, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do predajne HejHouse Bratislava aktívnych, zodpovedných kolegov, ktorí radi komunikujú s ľuďmi a majú pozitívny vzťah k elektronike.
Ak si šikovný a chceš sa stať súčasťou nášho tímu, napíš nám!

Tvojou hlavnou úlohou bude predávať a pomáhať zákazníkom s výberom tovaru, taktiež predaj a poskytovanie informácií ohľadom služieb a príslušenstva, vystavovanie a zabezpečenie tovaru, precenenie a starostlivosť o predajňu a uzatváranie splátkových zmlúv.

Samozrejmosťou je priebežné vzdelávanie sa v obore (odborná znalosť sortimentu, predajné zručnosti), účasť na stanovených vzdelávacích aktivitách spoločnosti.

- práca v stabilnej spoločnosti
- mladý dynamický kolektív
- zamestnanecké zľavy
- príspevok pri životných udalostiach a jubileách
- vzdelávanie sa v obore
- motivujúci systém odmeňovania

Informácie o výberovom konaní

Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

2

- obchodný duch a príjemné vystupovanie
- prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníka nevyhnutná
- veľmi dobrá znalosť ponúkaného sortimentu, najmä elektro
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
- samostatnosť
- technická gramotnosť
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- pracovitosť

Hej.sk patrí medzi najväčších internetových predajcov v SR. Hej.sk prevádzkuje spoločnosť ELEKTROSPED, a.s., ktorá patrí do silnej skupiny HP TRONIC. Ponúkame na predaj široké spektrum tovarov nielen z oblasti spotrebnej elektroniky ale aj domácich spotrebičov, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športového tovaru, kozmetiky, drogérie atď. Snažíme sa ponúkať nielen najlepšie ceny, no taktiež najlepšie služby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pestovateľská 13
821 04 Bratislava
ID: 3209660   Dátum zverejnenia: 9.10.2017