Samostatný účtovník/-čka

ELEKTROSPED, a.s.

Miesto práce
Dialničná cesta 6, Prologis Park Senec, budova DC10
Termín nástupu
Asap
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie podvojného účtovníctva.
Pripravovanie účtovných a štatistických výkazov
Podieľanie sa na príprave účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní.
Účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.).
Vyúčtovanie pracovných ciest.
Posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek.
Komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami.

- možnosť pravidelných školení
- možnosť profesijného rastu
- iné zamestnanecké výhody

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis priamou reakciou cez portál profesia. Vaše dokumenty budú starostlivo posúdené a v prípade splnenia kvalifikačných predpokladov pre túto pozíciu Vás budeme telefonicky alebo mailom kontaktovať pre doplnenie ďalších informácií a detailov k osobnému pohovoru.

Všetkým uchádzačom o prácu vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Relevantná prax v oblasti komplexného podvojného účtovníctva
- Relevantná prax s používaním účtovných programov (SAP - výhodou)
- Analytické myslenie, orientácia na detail a prácu s číslami
- Schopnosť plniť stanovené termíny
- Pozitívny prístup k práci i ku kolegom
- Zodpovednosť a svedomitosť

Hej.sk patrí medzi najväčších internetových predajcov v SR. Hej.sk prevádzkuje spoločnosť ELEKTROSPED, a.s., ktorá patrí do silnej skupiny HP TRONIC. Ponúkame na predaj široké spektrum tovarov nielen z oblasti spotrebnej elektroniky ale aj domácich spotrebičov, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športového tovaru, kozmetiky, drogérie atď. Snažíme sa ponúkať nielen najlepšie ceny, no taktiež najlepšie služby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Pestovateľská 13
821 04 Bratislava
ID: 2958273   Dátum zverejnenia: 27.11.2017