900 - 1 200 EUR

Predajca elektro materiálu -ELEKTROMAT (Ref. č.: 13042019)

Elektromat

Miesto práce
Cabajská 31, Nitra
Termín nástupu
01.05.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj občanom aj firmám. Pomoc zákazníkom pri výbere inetrierového dizajnu /vypinače, lustre, svietidlá, elektrického kúrenia/ Predaj elektroinštalačného materiálu. Kontrola tovaru od dodávateľov, zber objednávok od obchodných partnerov, cenotvorba, objednávky.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850€+ po skončení skúsobnej doby odmeny z predaja

-13 Plat
-príplatky za 2 soboty (8-12h).
- Všetky Sviatky-nedele - Voľno.
- Zamestnanecké Ceny, Stravné lístky
- Pomoc pri Samovzdelávaní,
- zdokonalenie sa v oblastiach -Obchod, Elektro, IT + Rozvoj osobnosti,
- nové kontakty z radov zákazníkov
Možnosť profesionálneho rastu pri dosiahnúti profesnej úrovne- pracovať na obchodnom oddelení, resp obchodný zástupna /služobné auto , telefón/

Žiadosti s profesijným životopisom a motivačným listom posielajte na:

[email protected]

Kontaktovať sa búdu uchádzači len čo postúpia do drúheho kola.

Práca je z pohľadu fyzických daností viac vhodná pre mužov.
www.elektromat.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický, Obchod, Priemysel, elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť - Výpis z Registra Trestov Pri Nástupe, Zameranie, odbor: Technický, Obchod, Priemysel, elektrotechnika, strojárstvo -, alebo minimálne technického zamerania. Pokročilé znalosti práce s PC. komunikačnosť, Profesionalita, Akčnosť, Samostatnosť, Logické myslenie, /kto má záujem naučí sa všetko/

Dovozca a veľkoobchod elektrotechnického materiálu, bleskozvodu , svietidiel. Vlastná kamenné prevádzky Cabajskaá 31, Fraňa Mojtu 15 a e-shop. VO a MO s elektroinštalačným materiálom. 26 rokov na trhu - od r. 1993 (SZČO). Viac info na www.elektromat.sk a na
Trvalý rozvoj spoločnosti plánovaný do budúcna.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Elektromat
Cabajská 31
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dušan Moravčík
Tel.: +421905950605
E-mail: poslať životopis
ID: 3643931   Dátum zverejnenia: 13.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850€+ po skončení skúsobnej doby odmeny z predaja