Administratívna pracovníčka - asistentka servisu

ELEKTROHELP s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
7 - 10 EUR/hod.Uvedená mzda je brutto, upresníme si pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na počítači - excel, world, evidencia klientov, príjem a evidencia zákaziek,
práca s účtovnými dokladmi - príprava pre účtovnícku , telefonické vybavovanie objednávok, vybavovanie mailov, objednávok tovaru,

Plat je podľa kvality vykonanej práce, motivácia. Možnosť zakúpenia domácich spotrebičov pre seba resp pre rodinu a známych za veľmi výhodných podmienok,
servis pre zamestnancov za minimálne náklady.

Tiež predpokladáme aspoň základné technické myslenie alebo vzťah k domácim spotrebičom. Základy účtovníctva, práca s počítacom samozrejmosťou, príjemné vystupovanie.
Na činnosti potrebné na výkon práce zaučíme, vysvetlíme, ukážeme všetko potrebné.
Práca sa vykonáva viac v prevádzke Vrakuňa, alebo Petržalka, tam menej, podľa potreby resp. vzájomnej dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vyžaduje sa práca na pocitači , základy účtovníctva, príjemné vystupovanie - kontakt so zákazníkom, vodičský preukaz vítaný.
Potrebujeme vykonávať prácu cca 10 hodín týzdenne. Možno rozdeliť na 2 dni.
predpokladám kladný vzťah k domácim spotrebičom, nakoľko sa zaoberáme predajom a servisom týchto spotrebičov.
Vhodné popri zamestnaní - keď niekto pracuje na zmeny, ale určite aj pre študentku VŠ - rešpektujeme povinnosti voči štúdiu. Pracovná doba nie je pevná. Je to vecou vzájomnei dohody. PRACU POZADUJEME VYKONAVAT V DOBE PRIBLIŽNE 10,00 - 16,30 HOD.
Práca z domu nie je možná.

Značkový servis, dovozca a predaj spotrebičov vysokej kvality Sirius, Teka, Kuppersbusch, Gorenje
Predaj, oprava a servis bielej techniky - práčky, sporáky rúry, varné dosky, digestory...
Pracujeme pre dovozcov spotrebičov, pre poisťovne, pre predajne, obchodné reťazce, pre obchody všetkých druhov, pre reštaurácie....

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4024473  Dátum zverejnenia: 24.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.