Servisný pracovník - Elektrikár - Opravár - Technik bielej techniky - domácich spotrebičov

ELEKTROHELP s. r. o.

Miesto práce
Stavbárska 38, 821 07 Vrakuňa
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis a opravy domácich spotrebičov, bielej techniky, drobných spotrebičov, práca s technickou dokumentáciou, práca v dielni aj u zákazníka, pracovná oblasť Bratislava a okolie.
Pracovníka zacvičíme, vyškolíme, k dispozícii auto a mobil.
Ponuka je výhodná na dohodu, nakoľko je voľná pracovná doba. Podľa vzájomnej dohody sa dá robiť od rána, popoludní, večer alebo aj v sobotu.
Je možné z dohody prejst na trvalý pracovný pomer, pokial sa pracovník osvedčí v odbornosti a spoľahlivosti.

- zaučíme pracovníka, vyškolíme záujemcu bez praxe, umožníme spraviť vyhlášku par. 22.
- dlhodobo perspektívne zamestnanie
- variabilita pracovnej doby
- pravidelné školenia výrobcami bielej techniky na veľmi vysokej úrovni
- podiel na tržbách
- podiel na predaji výrobkov
mzda cca 1000 - odmenovane dohodou podla vykonanej prace

Vítaní sú záujemcovia s praxou v servise spotrebicov, ale aj bez praxe, nakolko servisovat zaučíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

elektro + odborná spôsobilosť
vyhlaska min. §21 a rocna prax

Značkový servis, Oprava servis a predaj bielej techniky - práčky, sporáky rúry, varné dosky, digestory...
Pracujeme pre dovozcov spotrebičov, pre poisťovne, pre predajne, obchodné reťazce, pre obchody všetkých druhov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Elektrohelp s.r.o.
Farského 14
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

ID: 3090208   Dátum zverejnenia: 13.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000