Servisný pracovník - Elektrikár - Opravár - Technik bielej techniky - domácich spotrebičov

ELEKTROHELP s. r. o.

Miesto práce
Stavbárska 38, 821 07 Vrakuňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis a opravy domácich spotrebičov, bielej techniky, práca v dielni aj u zákazníka, pracovná oblasť Bratislava a okolie.
Pracovníka zacvičíme, vyškolíme, k dispozícii auto a mobil.
Ponuka je výhodná na dohodu, nakoľko je voľná pracovná doba. Podľa vzájomnej dohody sa dá robiť od rána, popoludní, večer alebo aj v sobotu. Uvítame aj zamestnanca na TPP.
Je možné z dohody prejst na trvalý pracovný pomer, pokial sa pracovník osvedčí
v odbornosti a spoľahlivosti.

- zaučíme pracovníka, vyškolíme záujemcu bez praxe, umožníme spraviť vyhlášku par. 22.
- dlhodobo perspektívne zamestnanie
- variabilita pracovnej doby
- pravidelné školenia výrobcami bielej techniky na veľmi vysokej úrovni
- podiel na tržbách
- podiel na predaji výrobkov
mzda cca 1000 - odmenovane dohodou podla vykonanej prace

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Značkový servis, Oprava servis a predaj bielej techniky - práčky, sporáky rúry, varné dosky, digestory...
Pracujeme pre dovozcov spotrebičov, pre poisťovne, pre predajne, obchodné reťazce, pre obchody všetkých druhov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Elektrohelp s.r.o.
Farského 14
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
ID: 3090208   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000