Logo ELEKTROCONNECT, s.r.o.

Konštruktér

ELEKTROCONNECT, s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiac13. plat , každoročná valorizácia platov , elektronická stravná karta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sledovanie termínov na projektoch.

Zostavovanie projektových plánov a prehľadov.

Zostavovanie layoutov liniek.

Zostavenie plánov priebehov procesov.

Návrhy a konštrukcie zariadení pri zohľadnení ergonómie pracovných miest.​

Návrh a konštrukcia prípravkov s ohľadom na ergonómiu pracovného miesta.

Vypracovanie výkresovej dokumentácie pre príslušenstvo na účely jeho objednania.

Návrh konštrukčných riešení príslušenstva formovacích dosiek / modulov , držiakov, atď./​

permanentky na masáže, fitness, plaváreň, flexibilný pracovný čas

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

ochota učiť sa nové veci, technické myslenie, spoľahlivosť, dochvíľnosť

Spoločnosť ELEKTROCONNECT, s.r.o. je firma zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov. Spoločnosť patrí do koncernu NEXANS, ktorý je lídrom vo výrobe kábelových systémov v rámci celého sveta.
Na základe nášho rastu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí by sa chceli angažovať vo vzťahu k našim medzinárodným zákazníkom a podávať čo možno najlepšie výkony.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Hustá
E-mail: poslať životopis
ID: 4804875  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac