Údržbár

ELEKTROCONNECT, s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiac13. plat, mesačné odmeny, stravné lístky, permanentky fitnes, masáže, plaváreň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za
plynulý chod strojných zariadení
dostatočný stav náhradných dielov v sklade údržby
udržiavanie technického stavu strojných zariadení
funkčnosť bezpečnostných prvkov na strojných zariadeniach

Budete spolupracovať so špičkovými profesionálmi v odbore, najlepšími na Východnom Slovensku.
Čo neviete, to Vás radi naučíme a pomôžeme.
Realizujeme nové projekty pre popredných svetových výrobcov automobilov.
Každý môže ovplyvniť svoj zárobok a svoj kariérny rast.

Chcete vedieť s kým budete spolupracovať? Pozrite si naše video na facebooku.
Chcete vedieť viac informácií o firme? Navštívte našu web stránku www.elektroconnect.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár, technik

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Flexibilita
Dôslednosť
Samostatnosť a spoľahlivosť
Aktívny prístup k práci, spolupráca v rámci oddelenia a iných oddelení
Znalosti z oblasti mechaniky a pneumatiky (požadovaná prax min. 2 roky)
Počítačové znalosti - pokročilý

Spoločnosť ELEKTROCONNECT, s.r.o. je firma zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov. Spoločnosť patrí do koncernu NEXANS, ktorý je lídrom vo výrobe kábelových systémov v rámci celého sveta.
Na základe nášho rastu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí by sa chceli angažovať vo vzťahu k našim medzinárodným zákazníkom a podávať čo možno najlepšie výkony.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4793716  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac