Finančný účtovník

ELEKTROCONNECT, s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiackoncoročné odmeny do výšky 1 mesačného platu, stravné nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

štatistické a finančné výkazy - mesačné, kvartálne, ročné
evidencia dlhodobého majetku
účtovná evidencia
zúčtovávanie pracovných ciest

13. plat, stravné lístky, permanentky na masáže, do fitness centra, na plaváreň a mnohé ďalšie

Informácie o výberovom konaní

Ste to práve Vy, koho hľadáme?
Ste samostatný/á a dôsledný/á. Kolegovia sa na Vás môžu spoľahnúť. Ide Vám o skvelý výsledok. Neutečú Vám žiadne termíny ani detaily.
Baví Vás práca s počítačom, tabuľkami, informačným systémom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Počet rokov praxe

1

Viete pracovať s počítačom.
Máte chuť pracovať a dokážete pracovať aj pod tlakom termínov.
Kolegovia sa na Vás môžu spoľahnúť, že ich nenecháte v štichu.

Spoločnosť ELEKTROCONNECT, s.r.o. je firma zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov. Spoločnosť patrí do koncernu NEXANS, ktorý je lídrom vo výrobe kábelových systémov v rámci celého sveta.
Na základe nášho rastu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí by sa chceli angažovať vo vzťahu k našim medzinárodným zákazníkom a podávať čo možno najlepšie výkony.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4793304  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac