Nákupca

ELEKTROCONNECT, s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
2.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objednávanie tovaru/materiálu pre potreby výroby a ostatných oddelení podniku
Vystavovanie objednávok
Komunikácia s dodávateľmi slovenskými aj zahraničnými
Vyjednávanie dodávateľských podmienok, optimalizácia nákladov
Zaisťovanie lokálneho nákupu
Zabezpečovanie dostupnosti materiálu pravidelnou kontrolou potvrdení objednávok a termínov dodania
Spolupráca s ostatnými oddeleniami podniku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákup

Počet rokov praxe

1

komunikatívny, tímový hráč

Spoločnosť ELEKTROCONNECT, s.r.o. je firma zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov. Spoločnosť patrí do koncernu NEXANS, ktorý je lídrom vo výrobe kábelových systémov v rámci celého sveta.
Na základe nášho rastu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí by sa chceli angažovať vo vzťahu k našim medzinárodným zákazníkom a podávať čo možno najlepšie výkony.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4527970  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac