FMEA / Functional Safety Engineer Plant (P-FSE)

ELEKTROCONNECT, s.r.o.

Miesto práce
Michalovce, Michalovce
Termín nástupu
1.3.2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

efektívne moderovanie tímu pri aplikácii metódy FMEA
podpora a koordinácia projektov funkčnej bezpečnosti (FSE) týkajúcich sa špecifikácie požiadaviek súvisiacich s výrobou
účasť na auditoch v rámci normy ISO 26262

Budete spolupracovať so špičkovými profesionálmi v odbore, najlepšími na Východnom Slovensku.
Čo neviete, to Vás radi naučíme a pomôžeme.
Realizujeme nové projekty pre popredných svetových výrobcov automobilov.
Každý môže ovplyvniť svoj zárobok a svoj kariérny rast.

Angličtina alebo nemčina nie je pre Vás žiadny problém. Zvládnete komunikovať so zahraničným zákazníkom aj kolegami v centrále.
Na túto pozíciu hľadáme človeka, ktorý má všetkých 5P -
pracovitého parťáka s pozitívnym prístupom a profiremným cítením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v automotive spoločnosti

Počet rokov praxe

2

základné technické znalosti z elektrotechniky, napr. čítanie schém zapojenia alebo porovnateľné technické dokumenty pre káblové zväzky v elektrickom systéme vozidla
znalosť P-FMEA
základné znalosti nástrojov špecifických pre spoločnosť na kontrolu a monitorovanie výroby
základné školenie ISO26262, procesy a obsah "Funkčná bezpečnosť"

Spoločnosť ELEKTROCONNECT, s.r.o. je firma zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov. Spoločnosť patrí do koncernu NEXANS, ktorý je lídrom vo výrobe kábelových systémov v rámci celého sveta.
Na základe nášho rastu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí by sa chceli angažovať vo vzťahu k našim medzinárodným zákazníkom a podávať čo možno najlepšie výkony.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4332685  Dátum zverejnenia: 18.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac