Nákupca

ELEKTROCONNECT, s.r.o.

Miesto práce
Michalovce, Michalovce
Termín nástupu
31.3.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiacPlat podľa skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

objednávanie tovaru/materiálu pre potreby výroby a ostatných oddelení podniku
denná komunikácia s dodávateľmi
zabezpečovanie dostupnosti materiálu pravidelnou kontrolou potvrdení objednávok a termínov dodania

Máme záujem o spolupracovníka, ktorý je odborne zdatný, predovšetkým však ochotný profesionálne rásť a tiež je vysoko motivovaný. Po obdržaní Vašej žiadosti a životopisu a ich vyhodnotení Vás budeme informovať o ďalšom postupe a časovom harmonograme výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákup

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť ELEKTROCONNECT, s.r.o. je firma zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov. Spoločnosť patrí do koncernu NEXANS, ktorý je lídrom vo výrobe kábelových systémov v rámci celého sveta.
Na základe nášho rastu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí by sa chceli angažovať vo vzťahu k našim medzinárodným zákazníkom a podávať čo možno najlepšie výkony.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4305281  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac