Logo ELEKTROCONNECT, s.r.o.

IT technik

ELEKTROCONNECT, s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa IT systému

Správa a údržba počítačových zariadení vo firme vrátane tvorby plánu revízií a údržby počítačov a záložných zdrojov

Zodpovednosť za náklady spojené s prevádzkou technických zariadení

Organizácia preventívnej údržby IT techniky a tvorba plánu obnovy

Správa baliacej stanice podľa potreby

Starostlivosť o server, tlačiarne a počítačové zariadenie v závode

Správa telefónnej ústredne a telefónnej linky

Operatívne riešenie problémov

13. plat,

pravidelná ročná valorizácia platov,

stravné lístky nad rámec zákona

a iné

znalosť prostredia OS MS Windows - desktopové a serverové systémy na úrovni Administrátora, dobré znalosti v oblasti sieťovej infraštruktúry ( správa DHCP, DNS, metalické a bezdrátové siete ), skúsenosti s technickou podporou vo výrobnom podniku výhodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technik počítačových sieti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MySQL - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť, komunikatívnosť, spolupráca s kolegami na oddelení, s ďalším oddeleniami v závode, s centrálou

Spoločnosť ELEKTROCONNECT, s.r.o. je firma zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov. Spoločnosť patrí do koncernu NEXANS, ktorý je lídrom vo výrobe kábelových systémov v rámci celého sveta.
Na základe nášho rastu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí by sa chceli angažovať vo vzťahu k našim medzinárodným zákazníkom a podávať čo možno najlepšie výkony.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2215670  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac