Projektový manažer - stavbyvedoucí ELEKTRO

ELEKTRO-ULDRICH, spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilní pražská elektromontážní společnost s více než 20ti letou historií – ELEKTRO ULDRICH s.r.o. přijme do svého týmu projektového manažera/ stavbyvedoucího elektro silnoproud, slaboproud.

Co vás čeká

  • realizace zajímavých zakázek různého rozsahu od 1 do 15 mil. Kč v Praze
  • vedení týmu a koordinace prací nejen v kanceláři, ale hlavně na samotné stavbě,
  • vyúčtování a fakturace dané zakázky,
  • kontrola financování zakázky, materiálu,
  • komunikace se zákazníkem,
  • komunikace s dodavateli a odběrateli.

Nabízíme

  • zázemí stabilní a rostoucí společnosti se stálým přílivem zakázek na několik let dopředu
  • přátelskou - neformální pracovní atmosféru nezatíženou procesy velkých korporací
  • platové rozpětí 60-80 tis. Kč,
  • jednorázový náborový příspěvek ve výši 80-110 tis. Kč,
  • 13. plat,
  • individuální firemní bonusy,
  • pracovní notebook, mobilní telefon, auto,
  • možnost práce z domu,
  • pro přespolní - ubytování zdarma,
  • prémiovou složku z ekonomického výsledku zakázky
  • smlouvu HPP nebo manažerskou smlouvu
  • spolupráci na dobu neurčitou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli nepodmíněně mít

  • prokazatelnou praxi v oboru elektroinstalace! min. 5 let
  • dostatečnou praxi s vedením stavby elektro!
  • orientaci v oboru elektroinstalace (v bytové výstavbě, výstavbě a rekonstrukci budov) - je podmínkou
  • znalost práce s MS Excel, částečnou orientaci v Auto CAD či v jiném profesním SW,
  • časovou flexibilitu,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4544490  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc