Referent pre životné prostredie a legislatívu

ELEKTRO RECYCLING, s. r. o.

Miesto práce
Slovenská Ľupča
Termín nástupu
ASAP
Od 1 100 EUR/mesiacMzda sa skladá z pevnej a pohyblivej zložky. Po skúšobnej dobe možnosť prehodnotenia mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie a implementovanie nových právnych a iných požiadaviek v oblasti odpadového hospodárstva, ochrany ovzdušia, ochrany vôd
- sledovanie, koordinovanie a kontrola dodržiavania zákonov v oblasti OH
- sledovanie, zabezpečenie a kontrola plnenia rozhodnutí orgánov štátnej správy
- podávanie žiadostí o vydanie súhlasov, vyjadrení a povolení na príslušné orgány štátnej správy, resp. o ich zmenu alebo doplnenie
- zabezpečovanie odborných posudkov vo veciach odpadov
- vedenie prevádzkovej evidencie v rozsahu a podľa požiadaviek orgánov štátnej správy
- zastupovanie spoločnosti voči orgánom štátnej správy počas ich inšpekčnej a kontrolnej činnosti
- ohlasovanie údajov orgánom štátnej správy (odpady, vody, ovzdušie, hygiena ..)

- služobný telefón
- koncoročné odmeny
- možnosť stravovania v areáli spoločnosti
- dynamická práca (práca nielen v kancelárii)
- príjemný pracovný kolektív

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ostatným záujemcom ďakujeme za zaslanie CV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

životné prostredie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

životné prostredie a legislatíva

Počet rokov praxe

3

ZRUČNOSTI:
- znalosť zákonov v oblasti OH, ochrany ovzdušia, ochrany vôd a ich vykonávacích predpisov
- znalosť NEIS PZ WEB
- znalosť európskych smerníc v oblasti OH výhodou
- vedenie evidencie odpadov v programe ENVITA výhodou
- ovládanie programu OMEGA výhodou

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- dôslednosť
- samostatnosť pri plnení úloh
- organizačné schopnosti
- asertivita

Spoločnosť ELEKTRO RECYCLING, s.r.o. pôsobí v oblasti nakladania s ostatným a s nebezpečným odpadom.

Je držiteľom autorizácie na spracovanie odpadov z elektrických a elektronických zariadení takmer všetkých kategórií v zmysle prílohy č. 6 zákona NRSR č. 79/2015 Z. z. o odpadoch.
V súčasnosti prevádzkuje jedny z najmodernejších recyklačných technológií na spracovanie chladiacich a mraziacich zariadení, osvetľovacích zariadení a svetelných zdrojov (žiarivky, výbojky) a ostatného elektroodpadu. Technologická úroveň liniek spĺňa tie najprísnejšie kritériá na spracovanie, ktoré určuje nielen legislatíva SR ale aj EÚ.

Okrem samotného spracovania spoločnosť zabezpečuje pomocou zberových spoločností odvoz elektroodpadu z územia celej SR a zhodnotenie ostatných odpadov vrátane opotrebovaných batérií, akumulátorov a plastov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4504618  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac