Vodič skupiny "C"

Elektrizace železnic Praha a.s., organizačná zložka

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac+ mesačné prémie, ročné odmeny, preplácaná práca nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie nákladného vozidla podľa predpisov
- Prepravu nákladu riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na charakter nákladu a dopravné podmienky, pri dodržiavaní predpisov o pracovnom čase vodiča
- Doprava materiálu na stavbu
- Starostlivosť a udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla
- spolupráca so stavbyvedúcim

Zamestnanecké výhody, benefity

- v závislosti od predošlých skúseností je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky
- mzda vyplatená vždy včas so všetkými príplatkami v zmysle Zákonníka práce (cestovné náhrady, stravné, príplatky v zmysle Zákonníka práce - práca cez víkend, príplatky za prácu nadčas nad rámec Zákonníka práce)
- príspevok na stravovanie
- systém mesačných a ročných prémií
- 5 týždňov dovolenky
- príspevok na životné pripoistenie
- príspevok na rekreáciu detí
- ubytovanie
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Elektrizace železnic Praha a.s. se již 65 let specializuje na vývoj, projektování, výrobu a montáž pevných trakčních zařízení pro železnici a městskou hromadnou dopravu. Nejdůležitějším produktem jsou trakční vedení pro železnici, tramvajovou a trolejbusovou dopravu.

Dalším významným oborem činnosti společnosti jsou dodávky elektrotechnologických celků pro elektrickou trakci v podobě trakčních napájecích stanic, měníren, spínacích stanic, trafostanice a elektrického předtápěcího zařízení. Tyto technologické celky realizuje v provedení „na klíč“ tzn., že součástí dodávek jsou zařízení dálkového ovládání (SCADA) elektronického zabezpečení objektů, elektrického protipožárního systému, montáže ostatních silnoproudých zařízení např. venkovní osvětlení, elektrický ohřev výhybek, kabelové rozvody nn a vn apod.
ID: 4473787  Dátum zverejnenia: 28.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac