1 300 - 2 000 EUR

Full Stack Web developer/ programátor

electronic-star a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na vývoji nových a údržba existujúcich webových stránok, e-shopov, interných aplikácií, cron úloh atď.
- implementácia API komunikácií a následné spracovanie a ukladanie dát rôznych poskytovateľov služieb,
- technické poradenstvo na interných poradách alebo stretnutiach s firemnými partnermi (konzultácia nápadov na implementáciu riešení ako výmena a spracovanie dát, pridávanie nových funkcionalít do existujúcich aplikácií atď.),
- spravovanie, vytváranie, optimalizácia a replikácia databáz,
- prieskum nových technologií a prístupov z oblasti webového programovania a následné zhodnotenie kladov a záporov,
- testovanie a debugging,
- vytváranie dokumentácie,
- samostatná iniciatíva pri hľadaní efektívnejších riešení v už zabehnutých systémoch a následné prezentovanie a uplatnenie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300 – 2000 (v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača)

- firemné teambuildingy
- candy bar ( sladké, čerstvé ovocie)
- nápoje zadarmo (káva, čaj, minerálky,…)
- zamestnanecké zľavy
- multi sport karta
- v prípade dobrých výsledkov možnosť kariérneho aj finančného rastu

Poprosím Vás posielať životopisy mailom. Následne Vás budeme kontaktovať.
Možnosť prezentovania vlastných projektov z oblasti programovania na osobnom pohovore výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - expert
JavaScript - expert
Microsoft SQL Server - expert
MySQL - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
GIT - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť vývoja pod Apache alebo IIS,
- Angular, React, Vue.js, JQuery, Bootstrap, Sass, Less, AJAX, XML, REST API, PWA výhodou,
- administrácia UNIX/Linux/Windows výhodou,
- znalosť služieb spoločnosti websupport výhodou,
- chuť učiť sa nové technológie a zdokonaľovať sa,
- kreatívny prístup pri riešení problémov.

electronic-star a.s. je e-commerce spoločnosť pôsobiaca vo východnej Európe so sídlom v Bratislave. electronic-star a.s. je sesterskou spoločnosťou nemeckej spoločnosti CHAL-TEC GmbH, ktorá vytvorila úspešnú kombináciu obchodných znalostí a inovatívnych schopností vo vývoji produktov. Zatiaľ čo na začiatku sme sa zamerali na vybavenie podujatí, sortiment výrobkov sa od roku 2008 drasticky rozšíril a teraz sa pohybuje od športových zariadení, zariadení pre svetlo a zvuk, ako aj od moderných obývacích potrieb. Vďaka tomu sa electronic-star a.s. vo východnej Európe stal uznávanou značkou v e-commerce sektore. electronic-star a.s. prevádzkuje 24 internetových obchodov a má exkluzívnu distribúciu 12 značiek. electronic-star a.s. je spoločnosť s vysokou kompetenciou, silnou firemnou štruktúrou, overeným a vysoko úspešným business modelom a know-how, ale hlavne inovatívnym tímom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou a boli v tom, čo robia najlepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Grösslingova 6-8
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarina Brezinova
Tel.: +421948855664
E-mail: poslať životopis
ID: 3670877   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 – 2000 (v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača)