700 - 800 EUR

Recepčná

electronic-star a.s.

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátku so zmyslom pre detail, zodpovednosť a samostatnosť, ktorá sa bude starať o chod našej recepcie.

Tvoje úlohy:
- Zodpovednosť za chod recepcie,
- Evidencia prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty,
- Kontrola poriadku na pracovisku/pracovné miesta/kuchynka/chill out zone,
- Starostlivosť o meetingové miestnosti,
- Správa kalendára meetingových miestností,
- Zabezpečenie pohostenia pre návštevy a klientov spoločnosti,
- Starostlivosť o candy bar,
- Asistencia pre vedenie firmy ,

Máme pre teba aj benefity, lebo si tvoju námahu ceníme:
- Ak sa chceš zlepšovať, kurzy ti radi plne uhradíme,
- Občerstviť sa môžeš zadarmo hocikedy, máš na to čas. Ovocie aj sladkosti sú ti k dispozícii.
- Ak si športovec, Multisport kartu určite oceníš
- Rodinu si vážime, a preto ti dáme príspevok na sobáš a pri narodení dieťaťa, taktiež aj keď sa ti narodí druhé či tretie dieťa :)
- Máme radi firemné akcie a keď sa poponáhľaš, stihneš náš Family Day, kde stretneš celú firmu,
- Máme toho ešte omnoho viac a keď tak navrhni nejaký benefit ty sám :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

electronic-star a.s. je e-commerce spoločnosť pôsobiaca vo východnej Európe so sídlom v Bratislave. electronic-star a.s. je sesterskou spoločnosťou nemeckej spoločnosti CHAL-TEC GmbH, ktorá vytvorila úspešnú kombináciu obchodných znalostí a inovatívnych schopností vo vývoji produktov. Zatiaľ čo na začiatku sme sa zamerali na vybavenie podujatí, sortiment výrobkov sa od roku 2008 drasticky rozšíril a teraz sa pohybuje od športových zariadení, zariadení pre svetlo a zvuk, ako aj od moderných obývacích potrieb. Vďaka tomu sa electronic-star a.s. vo východnej Európe stal uznávanou značkou v e-commerce sektore. electronic-star a.s. prevádzkuje 24 internetových obchodov a má exkluzívnu distribúciu 12 značiek. electronic-star a.s. je spoločnosť s vysokou kompetenciou, silnou firemnou štruktúrou, overeným a vysoko úspešným business modelom a know-how, ale hlavne inovatívnym tímom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou a boli v tom, čo robia najlepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Grösslingova 6-8
811 09 Bratislava
ID: 3419271   Dátum zverejnenia: 4.10.2019