Prijímací technik servisu

electronic-star a.s.

Miesto práce
Senecká Cesta 1, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
04.03.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijem reklamácii a ich následné naskladnenie
- kontrola dokumentov, reklamácii
- práca v internom systéme
- výdaj reklamácii
- iná administratívna činnosť

- firemné teambuildingy
- Candy bar ( sladké mlsky, čerstvé ovocie)
- nápoje zadarmo (káva, čaj, minerálky,…)
- zamestnanecké zľavy
- Multi sport karta

Poprosím Vás posielať životopisy mailom. Následne Vás budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.3.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Windows - základy

- maximálna spoľahlivosť
- dobrá sebaorganizacia
- zmysel pre detail
- schopnosť pracovať samostatne ale aj s teamom
- skúsenosti v oblasti spotrebnej elektroniky

Spoločnosť electronic-star a.s. je majiteľom pobočiek pre Slovenskú republiku, Českú republiku, Maďarsko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko a Slovnisko medzinárodne operujúcej značky a e-commerce obchodov www.electronic-star.sk/cz/hu/hr/ro/bg/si. Vo viac ako 15 krajinách západnej Európy etablovaná značka internetových obchodov, sa vyznačuje svojim inovatívnym mixom viac ako 10 000 produktov a excelentnou zákazníckou podporou. Ponúkame v tejto profesii dlhodobú a stabilnú prácu, férové ohodnotenie, transparentnosť a v prípade záujmu možnosť rásť kariérne smerom hore. Sme spoločnosť s vysokou kompetenciou, silnou firemnou štruktúrou, overeným a vysoko úspešným business modelom a know-how, ale hlavne inovatívnym teamom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou a boli v tom, čo robia najlepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Grösslingova 6-8
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Šarmir
Tel.: 0948169050
E-mail: poslať životopis
ID: 3262324   Dátum zverejnenia: 13.2.2018