Najmilší Store Assistant/ka Eurovea Klarstein

electronic-star a.s.

Miesto práce
Obchodne centrum Eurovea, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne nemeckých domácich spotrebičov Klarstein hľadáme niekoho milého a šikovného, to preto, aby bezproblémovo zapadol do nášho milého a šikovného tímu ;)
Predajňa vyzerá približne takto ► http://bit.ly/predajna-klarstein

Čaká ťa klasika, ak by sme to mali zhrnúť do pár bodov, tak určite:

• Aktívny predaj tovaru konečnému zákazníkovi.
• Poskytovanie odborného poradenstva a služieb zákazníckeho servisu.
• Prezentácia tovaru.
• Príjem, kontrola a reklamácie tovaru.
• Spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja.
• Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi.
• Zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni.
• Vykonávanie fyzickej inventúry tovaru a peňažných prostriedkov.

ČO TI PONÚKAME?
• Zamestnanecké zľavy
• Firemné akcie a iné aktivity
• Zamestnanecké oblečenie
• Príspevok na stravovanie
• Zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti.
• Priateľský kolektív a rodinné prostredie.
• Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy.
• Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania.

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis s aktuálnou fotografiou.

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky v ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO OD VÁS OČAKÁVAME?
• Skúsenosti s predajom spotrebnej elektroniky alebo
iného sortimentu
• Počítačové znalosti - MS Office (Excel, Word),
internet, e-mail
• Kultivovaný vzhľad a výborné komunikačné zručnosti
• Prozákaznícky prístup

Spoločnosť electronic-star a.s. je majiteľom pobočiek pre Slovenskú republiku, Českú republiku, Maďarsko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko a Slovnisko medzinárodne operujúcej značky a e-commerce obchodov www.electronic-star.sk/cz/hu/hr/ro/bg/si. Vo viac ako 15 krajinách západnej Európy etablovaná značka internetových obchodov, sa vyznačuje svojim inovatívnym mixom viac ako 10 000 produktov a excelentnou zákazníckou podporou. Ponúkame v tejto profesii dlhodobú a stabilnú prácu, férové ohodnotenie, transparentnosť a v prípade záujmu možnosť rásť kariérne smerom hore. Sme spoločnosť s vysokou kompetenciou, silnou firemnou štruktúrou, overeným a vysoko úspešným business modelom a know-how, ale hlavne inovatívnym teamom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou a boli v tom, čo robia najlepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Grösslingova 6-8
811 09 Bratislava
ID: 2736277   Dátum zverejnenia: 9.8.2017