Staň sa naším skladníkom - Senec

electronic-star a.s.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Garantovaná nástupná mzda 850 € brutto + odmeny po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si mať čerstvé ovocie, sladkosti, kávu alebo čaj zadarmo každý deň? My sme tím a pracovitosť si u nás vysoko vážime. Ak chceš aj zamestnanecké zľavy na naše produkty, tak čítaj ďalej.

O čom bude tvoj pracovný deň?
Prijímanie a odosielanie tovaru do a zo skladu bude to, o čo sa budeš starať hneď potom, ako si dáš ráno kávičku.
Ak ťa baví manipulácia s VZV, tak tu si prídeš na svoje. Základom je manuálna zručnosť.
Inventarizácia, evidencia skladových zásob a práca so skenerom - aj to spadá pod tvoju pracovnú náplň.

Čo by si mal zvládnuť?
Ak máš skúsenosť na obdobnej pozícii, už teraz máš veľkú výhodu
Vysoké pracovné nasadenie je to, čo očakáva tvoj vedúci
Odolnosť voči stresu sa ti zíde, no my sa spolu rozprávame, takže spolu ide všetko ľahšie
Ak máš nápad ako niečo zlepšiť, tvoj vedúci ti je vždy k dispozícii
Mal by si to u nás myslieť vážne, lebo rátame s tebou dlhodobo

Máme pre teba aj benefity, lebo si tvoju námahu ceníme:
Ak sa chceš zlepšovať, kurzy ti radi plne uhradíme
Občerstviť sa môžeš zadarmo hocikedy, máš na to čas. Ovocie aj sladkosti sú ti k dispozícii.
Ak si športovec, Multisport kartu určite oceníš
Rodinu si vážime, a preto ti dáme príspevok na sobáš a pri narodení dieťaťa, taktiež aj keď sa ti narodí druhé či tretie dieťa :)
Máme radi firemné akcie a keď sa poponáhľaš, stihneš náš Family Day, kde stretneš celú firmu
Máme toho ešte omnoho viac a keď tak navrhni nejaký benefit ty sám :)

Budeme ťa kontaktovať telefonicky a pozveme ťa na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť electronic-star a.s. je majiteľom pobočiek pre Slovenskú republiku, Českú republiku, Maďarsko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko a Slovnisko medzinárodne operujúcej značky a e-commerce obchodov www.electronic-star.sk/cz/hu/hr/ro/bg/si. Vo viac ako 15 krajinách západnej Európy etablovaná značka internetových obchodov, sa vyznačuje svojim inovatívnym mixom viac ako 10 000 produktov a excelentnou zákazníckou podporou. Ponúkame v tejto profesii dlhodobú a stabilnú prácu, férové ohodnotenie, transparentnosť a v prípade záujmu možnosť rásť kariérne smerom hore. Sme spoločnosť s vysokou kompetenciou, silnou firemnou štruktúrou, overeným a vysoko úspešným business modelom a know-how, ale hlavne inovatívnym teamom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou a boli v tom, čo robia najlepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Grösslingova 6-8
811 09 Bratislava

Kontakt

ID: 2596107   Dátum zverejnenia: 5.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Garantovaná nástupná mzda 850 € brutto + odmeny po skúšobnej dobe