1 200 - 1 500 EUR

HR specialist

electronic-star a.s.

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou mladého a dynamického kolektívu?

Ak máš predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii, tak hľadáme práve TEBA!

Tvojou pracovnou náplňou bude:
:: vyhľadávanie vhodných kandidátov
:: telefonický a emailový kontakt s kandidátmi, organizácia pohovorov
:: zodpovednosť za nábor a výber zamestnancov
:: kontrola administratívnych úkonov pri nástupe a výstupe zamestnancov
:: koordinácia interných a externých školiacich aktivít
::poskytovanie informácií zamestnancom a manažmentu spoločnosti
:: aktívna komunikácia so zamestnancami počas skúšobnej doby, pri konci doby určitej, priebežná identifikácia problémov zamestnancov a hľadanie riešení spolu s vedúcimi pracovníkmi
:: príprava a aktualizácia interných smerníc

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 EUR. Výška mzdy sa stanovuje individuálne s prihliadnutím na doterajšiu prax a celkovú senioritu kandidáta.

:: Získaš prácu vo výbornom priateľskom kolektíve, ktorá Ťa bude baviť.
:: Nájdeš istotu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá ročne dosahuje nárast tržieb.
:: Budeš čeliť výzvam pri nových projektoch a budeš mať možnosť rozvíjať svoje schopnosti.
:: Každý deň si vychutnáš občerstvenie zadarmo.
:: Môžeš využiť zamestnanecké zľavy a Multisport kartu.
:: Prispievame našim zamestnancom na sobáš a pri narodení dieťaťa.
:: Môžeš sa zúčastniť atraktívnych teambuildingov
:: Viac sa dozvieš na osobnom stretnutí.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Human resources

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

:: znalosť pracovného práva a HR procesov
:: vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
:: ochota neustále sa vzdelávať, priateľský a kolegiálny prístup,
:: samostatnosť, dôslednosť, ochota spolupracovať,
:: komunikačné zručnosti, schopnosť argumentovať,
:: otvorený prístup k zmenám,
:: predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii podmienkou

electronic-star a.s. je e-commerce spoločnosť pôsobiaca vo východnej Európe so sídlom v Bratislave. electronic-star a.s. je sesterskou spoločnosťou nemeckej spoločnosti CHAL-TEC GmbH, ktorá vytvorila úspešnú kombináciu obchodných znalostí a inovatívnych schopností vo vývoji produktov. Zatiaľ čo na začiatku sme sa zamerali na vybavenie podujatí, sortiment výrobkov sa od roku 2008 drasticky rozšíril a teraz sa pohybuje od športových zariadení, zariadení pre svetlo a zvuk, ako aj od moderných obývacích potrieb. Vďaka tomu sa electronic-star a.s. vo východnej Európe stal uznávanou značkou v e-commerce sektore. electronic-star a.s. prevádzkuje 24 internetových obchodov a má exkluzívnu distribúciu 12 značiek. electronic-star a.s. je spoločnosť s vysokou kompetenciou, silnou firemnou štruktúrou, overeným a vysoko úspešným business modelom a know-how, ale hlavne inovatívnym tímom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou a boli v tom, čo robia najlepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Grösslingova 6-8
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Polakovsky
Tel.: +421948151259
E-mail: poslať životopis
ID: 2243708   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 EUR. Výška mzdy sa stanovuje individuálne s prihliadnutím na doterajšiu prax a celkovú senioritu kandidáta.