Zákaznícka Podpora - Slovensko (Helpdesk operátor)

electronic-star a.s.

Miesto práce
Grösslingová 6-8, 81109 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
cca 1000 EUR brutto (fix + provízie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• ZÁKAZNÍCKA PODPORA – ochotné a flexibilé reagovanie na požiadavky našich stálych a potenciálnych zákazníkov a starostlivosť o nich.
• Ako prvotný kontakt poskytovať informácie zákazníkom cez telefón a email.
• Pomoc zákazníkom v online nákupe.
• Podávanie produktových a technických informácií.
• Riešenie reklamácií a s tým súvisiacej administratívy.

• PREDAJ CEZ TELEFÓN - obchodnícky duch s citom pre úspešné zrealizovanie predaja cez telefón (nie telemarketing!).
• Dravosť, ťah na bránku.
• Sebamotivácia, orientácia na výsledky.

Ako nášmu spolupracovníkovi budú od začiatku k dispozícii široké možnosti zaškolenia v našej spoločnosti a hlavne možnosť sa rozvíjať. Ako nášmu spolupracovníkovi Ti budú od začiatku k dispozícii široké možnosti zaškolenia v našej spoločnosti a hlavne možnosť sa rozvíjať. Ponúkame v tejto prefesii férový nástupný plat a možnosť rásť kariérne smerom hore v pracovnom prostredí, kde sú inovatívne nápady a motivácia na sebe pracovať vysoko cenené. Od konkurencie sa odlišujeme hľavne inovatívnym teamom mladých ľudí, ktorý sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou a dobrým teamovým duchom. Ak si sa v tomto našiel, tešíme sa na stretnutie a prosíme ťa o zaslanie štruktúrovaného životopisu s fotografiou a motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sales - výhoda, ale nie podmienka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Štrukturovaná a cieľavedomá práca
• intuitívná orientácia na potreby zakazníkov a výborná komunikačná schopnosť (priemerná vážne nestačí)
• Minimálne stredoškolské vzdelanie
• technická orientácia vo webových technológiách
• ovládanie office programov na dobrej úrovni
• motivácia a istý prejav
• plánovacie schopnosti
• vynikajúci time management
• tímový hráč (to je alfou a omegou našej spoločnosti)
• Predchádzajúce skúsenosti na pozícii Telesales alebo Customer support VÝHODOU
• Drive, ťah na bránku, orientácia na výsledky
• Záujem o technológie, audio techniku (my by sme potraviny vážne nemali motiváciu predávať :)
• Svedomitosť a flexibilita, odolnosť voči stresu.
• Komunikatívnosť

Spoločnosť electronic-star a.s. je majiteľom pobočiek pre Slovenskú republiku, Českú republiku, Maďarsko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko a Slovnisko medzinárodne operujúcej značky a e-commerce obchodov www.electronic-star.sk/cz/hu/hr/ro/bg/si. Vo viac ako 15 krajinách západnej Európy etablovaná značka internetových obchodov, sa vyznačuje svojim inovatívnym mixom viac ako 10 000 produktov a excelentnou zákazníckou podporou. Ponúkame v tejto profesii dlhodobú a stabilnú prácu, férové ohodnotenie, transparentnosť a v prípade záujmu možnosť rásť kariérne smerom hore. Sme spoločnosť s vysokou kompetenciou, silnou firemnou štruktúrou, overeným a vysoko úspešným business modelom a know-how, ale hlavne inovatívnym teamom mladých ľudí, ktorí sa snažia, aby bola pre nich práca zábavou a boli v tom, čo robia najlepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Grösslingova 6-8
811 09 Bratislava

Kontakt

ID: 1613090   Dátum zverejnenia: 1.12.2017