Reagujte bez životopisu

Elektrikári do Viedne / Schwechatu

Electronic services s. r. o.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 12€ brutto/ hod. + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu spoľahlivého a šikovného elektrikára s chuťou pracovať.

Náplň práce: kompletné elektroinštalácie na čističke vo Viedni a na letisku Schwechat

Miesto výkonu práce: Viedeň, Schwechat

Každodenné cestovanie Bratislava - Viedeň - Bratislava je zabezpečené firemným autom.

Pracovná doba 46 hod./ týždeň ( je možné pracovať aj krátky a dlhý týždeň)

Mzda - od 2000€ netto/ mesačne

Ponúkame prácu na slovenskú pracovnú zmluvu a motivujúce ohodnotenie so všetkými príplatkami podľa rakúskych zákonov (montážny príplatok, každý mesiac alikvótna časť 13. a 14. platu)

100 € / mesačne príspevok na ubytovanie v Ba

Mzda pri vyslani do AT sa začina od 12,00€ (pomocník elektrikár) a 12,75€ (elektrikár s dostatočnou praxou), vedúca pozicia pre Obermontera mzda od 13,00€ + 10% príplatok za riadenie zamestnancov

- diéty na deň 22,50€ k platu

- v prípade spokojnosti perspektívne dlhodobá spolupráca na projekte vo Viedni
- skvelý kolektív
- spoľahliví partneri
- blízkosť domova

V prípade záujmu nám zašlite životopis a pripojte informáciu o úrovni nemčiny, praxi, certifikátoch a možnom termíne nástupu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:

- prax v zahraničí minimálne 1 rok

- nemčina výhodou, nie je však podmienkou

- vzdelanie v odbore

- základné vlastné náradie

- aktívny vodič

- ochota cestovať a chuť pracovať

Electronic services s.r.o. je moderná a dynamická spoločnosť, ktorá bola založená v marci 2017. V súčasnosti zamestnávame 30 ľudí. Zaoberáme sa komplexnými službami v oblasti elektro, od projekčnej činnosti cez realizácie elektroinštalácii až po elektrorevízie.

Svoje služby poskytujeme v tuzemsku i v celej Európe. Za dobu pôsobnosti sme sa etablovali na európskom trhu ako úspešná a finančne stabilná spoločnosť.

Viac informácii s fotodokumentáciou nájdete na www.elsetronic.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3545319  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 12€ brutto/ hod. + príplatky