CNC sústružník, frézar - aj absolvent

ELDUR Slovakia, k.s.

Miesto práce
Nesvady
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiaczákladná mzda + prémie + príplatok za prácu v noci + príplatok za nadčasy + príplatok za soboty + stravovacie kredity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha, zriaďovanie a programovanie CNC sústruhu a frézy so softvérom Heidenhain, Sinumerik, Fanuc.

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- odborné zaškolenie od skúsenejších kolegov
- zaujímavá, rôznorodá a fyzicky nenáročná práca
- každoročné prehodnocovanie platu
- koncoročné odmeny, mesačné prémie do 84,- Eur
- preplácanie všetkých nadčasov
- prípadná nočná a víkendová práca vyplatená v zmysle ZP
- závodné stravovanie s príspevkom zamestnávateľa alebo príspevok na stravovaciu kartu
- rekreačný príspevok, firemné akcie
- zabezpečená pracovná obuv a odev

Životopisy zasielajte e-mailom . Prosíme o uvedenie telefónneho čísla. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v práci s CNC sústruhom, frézou vítaná
- šikovný absolvent bez predchádzajúcej praxe je tiež vítaný
- schopnosť samostatného rozhodovania a samostatnej práce
- schopnosť čítania technických výkresov
- ovládanie základov práce so softvérom Heidenhain, Sinumerik, Fanuc vítaná ale nie je podmienkou
- chuť učiť sa rozvíjať svoje zručnosti a vedomosti

Spoločnosť patrí do skupiny Dietzegroup (www.dietzegroup.com), ktorá sa v Európe a v Amerike zaoberá výrobou komponentov pre elektrotechnický priemysel. Prosperujúca firma v Nesvadoch sa špecializuje hlavne na výrobu prívodov do žiaroviek. V súčasnej dobe sa rozširuje o technológiu spájania kovu a skla spekaním a o pridruženú výrobu k tomuto odvetviu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4124415  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac