Mechanik - zriaďovač

ELDUR Slovakia, k.s.

Miesto práce
Nesvady
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600,-a viac podľa predchádzajúcich skúseností a zručnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie, obsluha a údržba zváracích automatov a iných výrobných zariadení za účelom skompletizovania hotových výrobkov
- iné pridružené činnosti: brúsenie nástrojov, meranie a kontrola hotových výrobkov a vykonanie príslušných skúšok
- oprava výrobných zariadení, prípadné kovoobrábacie a montážne práce

- zaujímavá, rôznorodá a fyzicky nenáročná práca v čistom prostredí
- prémiový systém, nadčasy a prípadná nočná práca vyplatená v zmysle ZP
- závodné stravovanie s príspevkom zamestnávateľa, firemné akcie

Životopisy zasielajte e-mailom . Prosíme o uvedenie telefónneho čísla. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s opravou, údržbou a nastavovaním mechanických zariadení
- skúsenosti s tepelným spracovaním a zváraním kovov
- skúsenosti s obrábaním kovov
- skúsenosti so spracovaním skla
- skúsenosti s elektrotechnikou výrobných zariadení
- vybraný uchádzač bude zadelený podľa predchádzajúcich skúseností a zručností, podľa osobných predpokladov zaučený do iných odvetví
- zodpovednosť, lojalita, schopnosť samostatne a systematicky pracovať, samostatne riešiť problémy, záujem učiť sa novú technológiu

Spoločnosť patrí do skupiny Dietzegroup (www.dietzegroup.com), ktorá sa v Európe a v Amerike zaoberá výrobou komponentov pre elektrotechnický priemysel. Prosperujúca firma v Nesvadoch sa špecializuje hlavne na výrobu prívodov do žiaroviek. V súčasnej dobe sa rozširuje o technológiu spájania kovu a skla spekaním a o pridruženú výrobu k tomuto odvetviu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Novozámocká cesta 79
94651 Nesvady

Kontakt

ID: 1646376   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600,-a viac podľa predchádzajúcich skúseností a zručnosti