Marketing - Grafik

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
dohodou
630 - 1 000 EUR/mesiacod 630 € základná mzda + od 190 € mesačná variabilná zložka (v závislosti od skúseností a ďalšie motivačné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme kreatívneho grafika, ktorý má chuť aplikovať nové moderné nástroje a bude spolupracovať v oblastiach:
- grafické spracovanie návrhov a vizuálov pre široké spektrum komunikačných kanálov (tlačoviny, posty na sociálne siete, kampaňové bannery, propagačné a reklamné predmety a pod.)
- príprava grafických podkladov do printovej tlače
- práca s fotografiami, úprava, retuš
- participácia na kreatívnych zadaniach v marketingovom tíme, ktorého je členom

- priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a aplikáciu nápadov a nových moderných nástrojov
- spolupráca na príprave a tvorbe marketingových stratégií, na prezentácii moderných technológií a IT riešení
- rôzne motivačné zložky mzdy
- ročné odmeny
- teambuildingy, akcie pre rodiny, systém bonusov a benefitov (jubileá, zlepšovacie návrhy a pod.)
- flexibilná denná pracovná doba
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša pracovná ponuka?
Nech sa páči, dajte nám o sebe vedieť. Budeme radi, ak nám zašlete ukážku svojich prác.
Osobne kontaktujeme vybraných kandidátov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

grafika, reklama, dizajn

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
HTML - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v grafickom dizajne a tvorbe grafických materiálov
- kľúčové kritérium výberu je portfólio grafických prác
- kreativita a schopnosť navrhovať vlastné riešenia na základe zadania
- vycibrené grafické cítenie, zmysel pre detail a precíznu prácu
- práca so sociálnymi sieťami
- fotografovanie a natáčanie videí a ich úprava výhodou
- chuť zdokonaľovať sa

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 860736  Dátum zverejnenia: 10.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 630 EUR/mesiac