750 - 850 EUR

Grafik - člen marketingového tímu

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, spracovanie a kontrola podkladov do tlače (letáky, plagáty, manuály, ...)
- úprava fotografií, retuš
- praktická tvorba reklám, bannerov a iných online nástrojov pre web a sociálne siete
- participácia na kreatívnych zadaniach

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 590 € + od 178 € mesačná variabilná zložka (v závislosti od skúsenosti a ďalšie zložky mzdy)

- priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a aplikáciu nápadov a nových moderných nástrojov
- spolupráca na príprave a tvorbe marketingových stratégií, na prezentácii moderných technológií a IT riešení
- teambuildingy, akcie pre rodiny, systém bonusov a benefitov (jubileá, zlepšovacie návrhy a pod.)
- flexibilná denná pracovná doba
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša pracovná ponuka?
Nech sa páči, zašlite nám štruktúrovaný životopis.
Informatívnym mailom Vám potvrdíme prijatie životopisu.
Osobne kontaktujeme vybraných kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

grafika, reklama, dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
HTML - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- iniciatívny a tvorivý prístup
- samostatnosť, kreativita - schopnosť analyzovať a riešiť zadané úlohy
- schopnosť organizovať, plánovať si pracovné činnosti
- ochota zlepšovať sa, rozvíjať
- samostatná práca v používaní DTP programov
- skúsenosti s fotografovaním, tvorbou a úpravou videa výhodou (Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects)
- znalosti HTML, CSS výhodou

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Jesenná 26
08001 Prešov

Kontakt

ID: 860736   Dátum zverejnenia: 30.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 590 € + od 178 € mesačná variabilná zložka (v závislosti od skúsenosti a ďalšie zložky mzdy)