Online špecialista - marketingový pracovník

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Miesto práce
Jesenná 26, 08001 Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si vo svete reklamy a propagácie ako doma?
Vieš využívať sociálne siete aj na profesionálne účely?
Máš skúsenosti so správou firemného webu?
Chceš rozvíjať svoje schopnosti na ambicióznych projektoch v medzinárodne pôsobiacej etablovanej firme?
Potom hľadáme práve teba.

Náplň práce:
- správa webovej stránky (8 jazykových mutácií) a eshopu cez vlastné CMS (editácia produktov, dokumentov k produktom a iné...)
- analýza nových možností, riešení a funkcionalít webstránok, ich špecifikácia a zabezpečenie realizácie prostredníctvom dodávateľskej spoločnosti
- neustále testovanie funkčnosti stránky a zapracovávanie Tvojich vlastných návrhov na jej zlepšenie
- zodpovednosť za bezproblémový chod webových služieb a aktualizáciu údajov
- správa domén hostingov spoločnosti
- realizácia Adwords a FB kampaní
- hľadanie najefektívnejších kľúčových slov a textov v spolupráci s copywriterom a zvyškom marketingového tímu
- pomoc pri SEO optimalizácii webu
- uvádzanie nových produktov do portfólia
- vypracovania analýz a realizácie prieskumov a tvorba databáz
- spolupráca s grafikmi
- komunikácia a spolupráca a obchodnými manažérmi
- identifikácia možností oslovenia a získavania nových trhových a zákazníckych segmentov prostredníctvom online marketingu

- práca na plnoorganizovanom marketingovom úseku
- možnosť spoluvytvárať stratégiu spoločnosti
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
- participácia na významných nadnárodných projektoch
- moderné pracovné prostredie
- variabilný pracovný čas
- sociálne benefity, výlety, športové a kultúrne podujatia
- firemná posilňovňa

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- marketér z presvedčenia nie z donútenia
- samostatnosť pri práci, schopnosť odovzdať zo zadania hotový použiteľný výsledok
- tvorivosť pri nachádzaní riešení
- radosť z neustáleho vzdelávania sa a uvádzania najnovších poznatkov do praxe

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 629744  Dátum zverejnenia: 21.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou